Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
Zamknięcie splice optyczne z włókna UV z mechaniczną strukturą uszczelniającą i materiałem ABS+PC do użytku na zewnątrz
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
36 Core Fixed Fiber Optic Terminal Box , Rack Mount 1U 2U ODF Patch Panel
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Fiber Optic Rack Mount Patch Panels
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | SC, FC, ST, LC, E2000, etc |
Rotary FTTB Fiber Optic Terminal Box ODF Fiber Optic Rack Mount Patch Panels
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
|---|---|
| Aplikacja: | Przełącznica światłowodowa 19' |
| Pojemność: | 48 włókien |
Drawer Fiber Optic Terminal Box Rack Mountable Patch Panel With FC adapter
| Material: | Steel |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
19'' 144 rdzenia pojemnik dystrybucyjny światłowodowy z materiałem stalowym do bezpiecznej ochrony włókien
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
|---|---|
| Aplikacja: | Przełącznica światłowodowa 19' |
| Pojemność: | 144 włókien |
1: 32 SM G652D Moduł ABS Pasywny 1x32 Włóknooptyczny PLC Splitter
| Typ pakietu: | Modułowe pudełko ABS |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ rozdzielacza: | 1*16 1x16 |
Mini Tube Optical Fiber PLC Splitter 2:4 2*4 2x4 SC APC UPC
| Typ pakietu: | Typ rurki Mini Blockless |
|---|---|
| Długość: | 1,0m, 1,5m, 2,0m |
| Typ rozdzielacza: | 2*4 2x4 |
1*16 Fiber Optic Terminal Box , 4 Ports SMC Fiber Optic Distribution Unit KCO - SMC - 016
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Cable Port: | 4 cable ports |
| Splitter: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |

