Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
Kompaktowy 16 portów skrzynia końcowa światłowodowa z łatwą obsługą do dystrybucji światłowodowej na zewnątrz
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
1x2 Multimode OM3 Fiber Optic Cable Splitter , customized ABS Box PLC Splitter
| Type: | 1xN, 2xN |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
WM ODF Fiber Optic Terminal Box for Splitter , Wall Mount Fiber Termination Box Water-proof
| Pojemność: | 48 włókien |
|---|---|
| Aplikacja: | Uchwyt ścienny, WM, na zewnątrz |
| Tworzywo: | Stal, |
Wodoszczelny rozdzielacz światłowodowy IP65 Rozdzielacz rozgałęźny Złącze rozgałęźne
| Numer części: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| materiał: | ABS + PC |
| Kolor: | Biały / Czarny / Dostosowany |
Pudełko końcowe światłowodowe ABS+PC o pojemności splice 16 włókien i zewnętrzne pudełko dystrybucyjne FTTH
| Numer części: | KCO-0416W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / szary / dostosowany |
16 rdzeń do montażu na światłowód Box / Fiber Optic Box
| materiał: | ABS + PC |
|---|---|
| Utrata wstawki: | 0,15 dB |
| Utrata powrotu: | 55 dB |
Zewnętrzne skrzynki końcowe światłowodowe 24 porty wodoodporne IP65 z pojemnością spliczenia 120 włókien dla sieci FTTH
| Numer części: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
FC / APC Single Mode 1310/1550nm Dual Windows Fiber Optic 1*2 Fused Coupler
| Materiał kablowy: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Długość kabla: | <1,0 m |
| Średnica kabla: | 2,0 mm, 3,0 mm |
G652D G567A1 G657A2 1 rdzeń 2 rdzenie 4 rdzenie 12 rdzeni LSZH PVC FTTH Drop Optyczny kabel optyczny
| Materiał: | LSZH |
|---|---|
| Nazwa: | 1-żyłowy kabel przyłączeniowy FTTH |
| Długość: | 100 m, 200 m, 500 m, 1 km, 2 km |
16 portów Fiber Optic Termination Box z pojemnością 1x16 PLC Splitter i Huawei Mini SC Connector dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-NAP-0216S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |

