Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
Cyklator światłowodowy jednomodowy o długości fali 1064nm ze złączem FC/APC i długością 1,0m do EDFA i czujników światłowodowych
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ: | 1*2 1x2 |
SC / UPC SC / APC 4 porty FOSC Box Zamknięcie spawu światłowodowego
| Rodzaj: | Rodzaj wbudowany |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
48 rdzeni Horyzontalny wklęk 1*8 PLC Włóknooptyczne
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 8 portów |
| Średnica kabla: | 8.0~18.0 mm |
KCO-H0848-SZ Wodoszczelny urządzenie do rozszczepiania włókien optycznych
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 8 portów |
| Średnica kabla: | 8.0~18.0 mm |
IP65 Zewnętrzne FOSC Horyzontalny 3in 3out IP68 72fo Włóknooptyczne Pudełko Splice
| Rodzaj: | Typ wbudowany |
|---|---|
| Porty kablowe: | 6 portów, 3 wejścia i 3 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8.0 ~ 22.0 mm |
Pojedynczy tryb 4 Czteroportowy rozdzielacz światłowodowy Cyrkulator laserowy Wysoka moc
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ: | 1*2 1x2 |
1U Slajdów Szuflady Stojak Światłowodowy ODF Terminal Fibre Patch Panel 24 Porty 48 Fibre FTTH 19 ''
| Tworzywo: | Taśma stalowa/stop aluminium |
|---|---|
| Wysoki: | 1U |
| Typ rozdzielacza: | Typ mini rurki |
Złącze światłowodowe do rozdzielania ODF OM4 OM5 Panel do montażu naściennego łącznika 1U 24-portowy
| Tworzywo: | Taśma stalowa/stop aluminium |
|---|---|
| Wysoki: | 3U |
| Typ rozdzielacza: | Typ mini rurki |
Polaryzacja Utrzymanie światłowodu PM CIR Cztery porty 1064nms 1310nm 1550nm
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ: | 1*2 1x2 |
FTTH w linii poziomych światłowodowych splice zamknięcia 2 4 rdzenia KCO-H0202-MK 1in 2out
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 3 porty |
| Średnica kabla: | 2.0~5.0 mm |

