Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
3 porty światłowodowego rozdzielacza o długości fali 1064 nm ze złączem FC APC
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ: | 1*2 1x2 |
Montowana na ścianie skrzynka światłowodowa IP55, 8 włókien, gniazdo SC/APC z 4 portami SC Simplex i 8 portami LC Duplex
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB04D-GJ |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
8-portowa skrzynka zaciskowa FTTA NAP Wodoodporne złącze mini SC H Hub światłowodowy
| Materiał: | ABS+PC |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FTTA-08C |
| Kolor: | czarny |
Światłowodowy cyrkulator z nierdzewną rurką typu 1310nm FC SC LC ST CIR1310
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ: | 1*2 1x2 |
FTTH FTTO FTTB Skrzynka zaciskowa światłowodowa z materiału ABS+PC i adapterem SC Duplex do zastosowań wewnętrznych IP55
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-02-SCD |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Łącznik światłowodowy Łączniki światłowodowe Single Mode LSH SC / APC LC / APC
| Złącze: | LSH SC / APC, LSHLC / APC |
|---|---|
| Tryb: | Tryb pojedyńczy |
| Okładka: | PVC, LSZH |
Kabel światłowodowy MTP MPO Trunk MPO 12LC OM3 OM4 z uchem do ciągnięcia
| Złącze: | MPO |
|---|---|
| Błonnik: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Okładka: | PVC, LSZH |
MPO MTP OM4 24fo DLC Włóknooptyczne Przesłanie Fanout LSZH Pokrycie z adapterem MPO
| Złącze: | MPO |
|---|---|
| błonnik: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Okładka: | PCW, LSZH |
G657A 1-rdzeniowy 2-przewodowy LSZH Czarny kryty kabel światłowodowy FTTH Drop
| Materiał: | LSZH |
|---|---|
| nazwisko: | 1-żyłowy kabel przyłączeniowy FTTH |
| Długość: | 500 m, 1 km, 2 km |
4U szuflada typ 96 portów stojak montaż światłowodowy skrzynka końcowa z 485 * 300 * 4U wymiarów
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*4U |

