Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
FTTX PLC Fiber Optic Splitter 1x2 2x2 / G657A Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter
| Type: | 1x2 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
Lszh Cover 1x4 2x4 G652D Fiber Optic Splitter With 0.3m Cable Length
| Type: | 1x4, 2x4 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
LC APC Connector Fiber Optic Splitter Module 2x32 Corning Fiber ABS
| Typ: | 2x32 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, SC/UPC |
| Jednorodność (maks.): | 2,5dB |
OEM ODM Outdoor 16 Core Splitter Fiber Optical Distribution Box ORK-16-1SC/APC
| Zastosowanie: | Na wolnym powietrzu |
|---|---|
| Wielkość: | 200*250*88 (mm) |
| Pojemność: | 16 rdzeni |
1x4 Fiber Optic Splitter Patch Panel Type , Rack Mount PLC Splitter 1U 19''
| Typ: | Montaż w stojaku, typ panelu krosowego |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal |
| Port: | Od 1 do 4 |
Patch panel światłowodowy SC / APC do montażu w szafie 1U Stop aluminium 1x64
| Tworzywo: | Taśma stalowa/stop aluminium |
|---|---|
| Wysoki: | 1U |
| Typ rozdzielacza: | Typ skrzynki ABS |
KCO-OPK-16 OEM 16fo Płytka rozdzielcza światłowodowa
| Zastosowanie: | Na wolnym powietrzu |
|---|---|
| Wielkość: | 200*250*88 (mm) |
| Pojemność: | 16 rdzeni |
CATV PLC Fiber Optic Splitter Coupler 2x16 Plastic Module SC UPC Connector
| Type: | 2x16 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, SC/UPC |
| Średnica kabla: | 1,4 dB |
Mini światłowodowy rozgałęźnik Plc 1x8 Typ rury bezrdzeniowej Materiał Mała utrata wkładu
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0 m (fabrycznie) |
| Typ rozdzielacza: | 1*8 1x8 |

