Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
FTTH Nap Zewnętrzne zamknięcie światłowodowe Zamknięcie / Wspólne zamknięcie Światłowody 16 rdzeni
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 2 na 2 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
10 rdzeni Podłączony wstępnie terminal światłowodowy pudełko z 1x2 PLC Splitter zmniejsza TCO o 15-30% dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTTA-10B |
| Kolor: | Czarny |
LC SC FC Multimode Fused 1x2 Fiber Optic Splitter MM FBT Coupler
| Cable Material: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Cable length: | <1.0m |
| Cable diameter: | 2.0mm, 3.0mm |
GPON EPON FTTH 1x8 Multimode Fiber Optic Splitter , OM3 Optical Fiber Coupler 50/125
| Type: | 1x8, 2x8 |
|---|---|
| Fiber Length: | 0.3~1.5m |
| Cable diameter: | 0.9mm |
Wall Pole Mountable 288 Cores Fiber Optic Splice Closure Enclosure Box KCO-JCD-288
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 8 ports |
| Cable diameter: | 10.0~17.0mm |
Naprawa typu 24 portów SC Simplex Fiber Optical Patch Panel 1U 19 Inch Rack Mount
| Złącze 1: | Sc |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*1U |
Panel krosowy światłowodowy 1U 12 portów 19 cali SC Duplex z niestandardowym logo i usługą OEM ODM ze stali walcowanej na zimno
| Złącze 1: | Dupleks SC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Quad |
| Rozmiar: | 485*300*1U |
Wysokiej gęstości 96fo 96core 19' 1U OM3 OM4 MPO MTP Terminal Fiber Optic Patch Panel Box
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC/UPC, LC/APC lub dostosowane |
| Wielkość: | 480x245x1U |
Polaryzacja PM Utrzymanie światłowodowego rozdzielacza 3-portowy FC APC Single Mode
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ: | 1*2 1x2 |
Multimodowy złączacz światłowodowy OM3 PLC Splitter 1*2 1*4 1*8 SC LC FC ST Connector
| Typ pakietu: | Modułowe pudełko ABS |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ rozdzielacza: | 1*8 1x8 |

