Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
19 cali Sliding Type Rack Mount Fiber Optic Patch Panel z portami SC LC FC ST
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*1U |
KCO-FDB-8C Outdoor Waterproof 8 Cores Fiber Optic Splitter Box ABS + PC FTTH FTTB
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
Splitter PLC światłowodowy bez bloków 1x16 o wysokiej wytrzymałości z adapterem SC / APC
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0 m (fabrycznie) |
| Typ rozdzielacza: | 1*16 1x16 |
Panel krosowy światłowodowy Kocent 1U 19'' do montażu w szafie rack z 24 rdzeniami SC i 48 rdzeniami LC, pyłoszczelna skrzynka zaciskowa
| Złącze 1: | Sc |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*1U |
Moduł rozdzielacza światłowodowego PLC z konektorem LC APC 2x32 2:32 Corning Fiber, typ obudowy ABS
| Typ: | 2x32 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, SC/UPC |
| Jednorodność (maks.): | 2,5dB |
Panel krosowy MPO MTP o wysokiej gęstości 19 cali z 96 włóknami w obudowie 1U do sieci światłowodowych o dużej gęstości
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 480x245x1U |
Zewnętrzna obudowa światłowodowa / zamknięcie światłowodowe Obudowa szafki rozdzielczej PC ABS
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 2 na 2 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
PP ABS + PC Antena światłowodowa / Szafka połączeniowa
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 2 na 2 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
2.0mm SM FBT Coupler Single Mode 1*2 Fused Fiber Optic Splitter With SC / UPC Connector
| Cable Material: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Cable length: | 1.0m |
| Cable diameter: | 2.0mm |
FTTH Nap Zewnętrzne zamknięcie światłowodowe Zamknięcie / Wspólne zamknięcie Światłowody 16 rdzeni
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 2 na 2 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |

