Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
Fiber to The Point 1x16 Fiber PLC Splitter For Fiber Optic Cable Corning
| Typ: | 1x16 |
|---|---|
| Złącze: | LC/APC, SC/APC |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |
Mini Tube 1x16 1:16 PLC Splitter SC APC G657A1 G652D Kabel Passive Fiber Optic Splitter
| Typ pakietu: | Mini tuba |
|---|---|
| Długość warkocza: | 1,5 m |
| Typ rozdzielacza: | 1*16 1x16 |
FTTH Drop Cable Fiber Optic Splice Closure For 1x8 Splitter KCO-GJS08 3 inlet 3 outlet
| Type: | Inline type |
|---|---|
| Cable ports: | 3 in 3 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
KCO-J108H-32SC 1 * 32 1x32 Adapter SC 1 w 4 wyjściowy rozgałęźnik światłowodowy skrzynka do łączenia
| Rodzaj: | Typ liniowy, typ poziomy |
|---|---|
| Port kabla wejściowego: | 5 portów (1 w 4 wyjście) |
| Średnica kabla: | 8.0~18.0 mm |
ST PC Przędnik do szlifowania łącznika światłowodowego / urządzenie do polerowania łącznika światłowodowego
| P/N: | KCO-JIG-ST-24 |
|---|---|
| Klasa: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | ST PC |
LC UPC APC Fibre Optical Polishing Jig 179mm Oprawy do szlifowania powierzchni dysku
| Nr części: | KCO-JIG-LC-48 |
|---|---|
| Stopień: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | LC PC UPC APC |
LC Connector Fiber Optical Polishing Fixture / 48 Pozycji Patch Cord LC PC Grinding Jig
| P/N: | KCO-JIG-LC-48 |
|---|---|
| Klasa: | 0,3 dB, 3D |
| Zakres polerowania: | LC PC UPC APC |
4U 16 Slot LGX PLC Optica FIbra Splitter Rack Mount Chassis Box dla FTTH FTTx
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Wysoki: | 4U |
| Typ rozdzielacza: | Typ LGX |
16-rdzeniowa światłowodowa skrzynka zaciskowa do montażu na ścianie dla FTTH FTTA
| Materiał: | ABS+PC |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Aplikacja: | FTTH, FTTA |
19 cali Sliding Type Rack Mount Fiber Optic Patch Panel z portami SC LC FC ST
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*1U |

