Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
Rozdzielacz światłowodowy 2x2 z kablem 900um i długością 1,5m dla niezawodnej dystrybucji sygnału optycznego
| Typ pakietu: | Typ rurki Mini Blockless |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ rozdzielacza: | 2*2 2x2 |
Mini Tube 2*8 Rozdzielacz światłowodowy PLC Splitter z 1,0m 1,5m Długości Złączami SC/APC LC/APC
| Długość: | 1,0m, 1,5m, 2,0m |
|---|---|
| Typ rozdzielacza: | 2*8 2x8 |
| Podzielony sposób: | 2-drożne wejście i 8-drożne wyjście |
High Stability Blockless Fiber Optic Splitter PLC 0.9mm 1.0m 1.5m 2.0m LSZH SC / APC 1x4
| Tworzywo: | Typ rurki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Długość: | 1,0 m (fabrycznie) |
| Typ rozdzielacza: | 1*4 1x4 |
Rozdzielacz światłowodowy PLC Mini 2x2 z złączem SC/APC do zastosowań FTTH FTTA 0,9 mm 1,0 m
| Długość: | 1,0m |
|---|---|
| Typ rozdzielacza: | 2*2 2x2 |
| Złącze: | SC/APC |
Rozdzielacz światłowodowy Blockless 2x4 SC / APC zielone złącze 0,9 mm 2,0 m niski IL
| Typ pakietu: | Typ rurki Mini Blockless |
|---|---|
| Typ rozdzielacza: | 2*4 2x4 |
| Podzielony sposób: | 2-drożne wejście i 4-drożne wyjście |
Corning PLC Fiber Optic Splitter 2x4 ABS Module with LC / APC Connector
| Typ: | 2x4 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, LC/APC, SC/UPC |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |
LSZH PLC Fiber Optic Splitter 1X4 Corning SMF-28e Fiber Planar Waveguide
| Typ: | 1x4 |
|---|---|
| Długość światłowodowa: | 1,0 m ~ 2,0 m |
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
1x2 LGX Typ Fiber Optical Splitter 1*2 SC/APC Connector dla FTTH FTTA Distribution Box
| Typ pakietu: | Pudełko LGX |
|---|---|
| Długość: | 0,3m |
| Typ rozdzielacza: | 1*2 1x2 |
2 * 16 Rozdzielacz PLC LC / APC Rozdzielacz światłowodowy 3U Patch Panel montowany w stojaku ODF
| Tworzywo: | Taśma stalowa/stop aluminium |
|---|---|
| Wysoki: | 3U |
| Typ rozdzielacza: | Typ mini rurki |
Low Loss Fiber Optic Splitter 1X2 FTTH with FC UPC Corning Fiber Connectors
| Typ: | 1x2 |
|---|---|
| Connector: | FC/UPC,SC/APC,SC/UPC |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |

