Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
PLC 1x32 1:32 1*32 PLC Optical Splitter Mini Steel Tube SC Konektor 0,9mm LSZH
| Typ pakietu: | Mini tuba |
|---|---|
| Długość warkocza: | 1,0m, 1,5m |
| Typ rozdzielacza: | 1*32 1x32 |
1 x 16 Blockless Low PDL Passive Optical Splitter Fiber Optic G675A , FTTH Splitter Insertion Loss
| Typ: | 1x16 |
|---|---|
| Długość światłowodowa: | 1,0m, 1,5m |
| IL: | < 14,0 dB |
Typ Dome Zamknięcie światłowodowe, Złącze światłowodowe 1 In 6 Out KCO-05A-32
| typu: | Typ kopuły, rodzaj poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 1 na 6 wyjść |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
Cable Television 1x32 Port Rack Mount Splitter Passive ABS Box , Optical Splitter Loss
| Typ: | 1x32 |
|---|---|
| Złącze: | SC/APC, LC/APC |
| Błonnik: | 9/125 UM SMF-28E lub wyznaczanie klienta |
12 rdzeni Min. Pojemność Złącze światłowodowe Typ poziomy Do rozdzielacza PLC
| typu: | Typ kopuły, rodzaj poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 1 na 6 wyjść |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
1 * 16 2 * 16 SC DLC Zamknięcie światłowodowe, 1 w 4 out Wspólne zamknięcie światłowodowe
| typu: | Typ kopuły, rodzaj poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 1 na 6 wyjść |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
1: 32 ABS Modular Box Typ PLC Optical Splitter 1x32 1*32 2,0 mm SM G657A
| Typ pakietu: | Modułowe pudełko ABS |
|---|---|
| Typ rozdzielacza: | 1*32 1x32 |
| Podzielony sposób: | Wejście 1-kierunkowe i wyjście 32-drożne |
Outdoor 1x16 Optical Splitter Splice Box 4 Cable Ports Water Proofing KCO-GJS114
| Type: | Inline type, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 2 in 2 out |
| Cable diameter: | 8.0~22.0mm |
Płaszczyznowy obwód fal świetlnych 1:8 PLC Optical Splitter FC APC Adapter, Single Mode Fiber Splitter 1x8
| PDL: | <0,2dB |
|---|---|
| IL: | 10,8dB |
| Typ włókna: | Tryb pojedynczy G657a1 |

