Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
Indoor 19" Fiber Optic Distribution Frame 720 Cores Fo Fibers for FTTB Network
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Outdoor Plastic Fiber Optic Terminal Box / 16 Core FTTH Termination Box
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Złącze: | SC, LC, E2000 itp |
| Aplikacja: | na zewnątrz, do montażu na ścianie, wodoodporny |
Waterproof Fiber Optic Terminal Box 12 Fo ODF Closures for FTTB Cables
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
ABS Modular Single Mode SC/APC 1x8 1*8 1:8 Włókna optyczne PLC Splitter
| Typ pakietu: | Modułowe pudełko ABS |
|---|---|
| Długość: | 1,0m |
| Typ rozdzielacza: | 1*16 1x16 |
Zewnętrzny terminal światłowodowy 16 portów 96 rdzeni KCO-FDP-16M 1X16 Rozdzielacz LGX
| Numer części: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| materiał: | ABS + PC |
| Kolor: | Biały / Czarny / Dostosowany |
2U MPO MTP 192fo Panel patch o wysokiej optymalności
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | dupleks LC |
| Wielkość: | 480x245x2U |
16 rdzeni Skrzynka końcowa światłowodowa z ochroną IP55 i 1x16 PLC Splitter do montażu ścian wewnętrznych
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-0116S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Optyczna skrzynka rozdzielcza FTTH IP65 1x16 Wodoodporna, wstępnie zakończona
| Materiał: | ABS + PC |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Kolor: | Biały |
Splitter Cable Optical Termination Box , Fibre Termination Panel 3 In 1 FTB
| Pojemność: | 96 włókien |
|---|---|
| Funkcjonować: | 3 w 1 |
| Tworzywo: | Stal |
Telekomunikacyjne sieci Światłowodowe skrzynki zaciskowe / zewnętrzne skrzynki zaciskowe
| materiał: | ABS + PC |
|---|---|
| Utrata wstawki: | 0,15 dB |
| Utrata powrotu: | 55 dB |

