Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
Custom 12 Cores 1x8 Splitter Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-12D
| Material: | ABS+PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.15dB |
| Return loss: | 55dB |
Zewnętrzne skrzynki terminale światłowodowe z 1x8 Mini Splitter i 12 pojemnością włókna do montażu FTTH na ścianie lub słupie
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
8 rdzenia 12 włókien ABS+PC Materiał Skrzynka końcowa włókien optycznych Skrzynka dystrybucyjna optyczna dla FTTH
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
16 portów pojemność IP55 Wewnętrzne skrzynki końcowe światłowodowe o wymiarach 220x140x55mm dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-0116S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
55 DB Return Loss Fibre Optic Box / Network Termination Box ABS i PC
| materiał: | ABS + PC |
|---|---|
| Utrata wstawki: | 0,15 dB |
| Utrata powrotu: | 55 dB |
SM MM OM3 OM4 OM5 High Destiny 96 rdzeni 1U MPO MTP Optical Patch Panel
| Złącze 1: | MPO, MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | LC/UPC, LC/APC lub dostosowane |
| Wielkość: | 480x245x1U |
KCO-FDP-16M Złącze światłowodowe Złącze rozgałęźne Rozdzielacz 16 portowy 1X16 LGX
| Numer części: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| materiał: | ABS + PC |
| Kolor: | Biały / Czarny / Dostosowany |
SC / APC Single Mode Dual Windows FBT Splitter 1*2 G657A SM Coupler
| Cable Material: | PVC, LSZH |
|---|---|
| Cable length: | 1.5m |
| Cable diameter: | 2.0mm, 3.0mm |
Niestandardowy światłowodowy rozdzielacz 24-portowy 24-rdzeniowy FTTH FTTA GPON
| Numer części: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| materiał: | ABS + PC |
| Kolor: | Biały / Czarny / Dostosowany |
16 portów FTTH Drop Cable Port Fiber Access Terminal Box z pojemnością 16 włókien i materiałem ABS+PC
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |

