Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fiber optic splitter ] mecz 318 produkty.
wodoodporny skrzynia końcowa z włókna optycznego IP65 z pojemnością 12 włókien i 1x8 PLC Splitter dla łatwej instalacji
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
8-portowa zewnętrzna skrzynka światłowodowa do zakończeń z pojemnością 12 włókien i materiałem ABS+PC do zastosowań FTTH/FTTA
| Numer części: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Zewnętrzna skrzynka zaciskowa światłowodowa z 8 portami, pojemność 24 włókien i materiał ABS+PC dla sieci 5G FTTx
| Numer części: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Ścienna FTTH SC / UPC 4-rdzeniowa światłowodowa skrzynka zaciskowa Rozeta z gniazdem czołowym
| Materiał: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FTB04D-GJ |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Wnętrze G657A Wnętrze światłowodowe FTTH Drop Cable Patch Cord 1 2 4 Rdzenie LSZH
| Materiał: | LSZH |
|---|---|
| Nazwa: | 1-żyłowy kabel przyłączeniowy FTTH |
| Długość: | 100 m, 200 m, 500 m, 1 km, 2 km |
Wnętrze G657A1 Jednorazowy 2fo 2 Drutów stalowych LSZH FTTH Drop Kabel światłowodowy
| Materiał: | LSZH |
|---|---|
| Nazwa: | Kabel przyłączeniowy FTTH |
| Długość: | 100 m, 200 m, 500 m, 1 km, 2 km |
Wall Mounted Steel Fiber Optic Terminal Box 72 Fibers 0.15dB Insertion Loss
| Pojemność: | 72 włókna |
|---|---|
| Aplikacja: | Do montażu na ścianie, WM, do użytku wewnątrz pomieszczeń |
| Tworzywo: | Stal, |
Skrzynka końcowa dystrybucji światłowodowej FTTA 5G o pojemności 96 włókien Materiał ABS+PC do montażu ściennego lub słupkowego
| Numer części: | KCO-NAP-0424W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
55dB ODF Metal FTTH Distribution Box / Optical Fiber Termination Box 24 Fibers
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
24 Fiber Precise Design Fiber Optic Terminal Box Łatwe utrzymanie i rozszerzenie pojemności
| Numer części: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| materiał: | ABS + PC |
| Kolor: | Biały / Czarny / Dostosowany |

