Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibr optic cable adapter ] mecz 275 produkty.
24 Port Fiber Optic Terminal Box z materiałem ABS+PC do ścian lub słupów
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODB-0424X |
| Kolor: | Szary, biały / czarny / dostosowany |
Kabel krosowy światłowodowy LC Uniboot Multimode OM1 62.5/125 LSZH PVC 3m 5m 7m 10m
| Złącze 1: | Uniboot LC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Rozruch jednostki LC/UPC, Uniboot SC |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
ONU Optical Fiber Distribution Box / Optical Termination Box 24 Core
| Numer części: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
48 portów pojemność skrzynki końcowej światłowodowej z materiałem SMC ABS do montażu ściennego na zewnątrz IP65
| Tworzywo: | SMC, ABS/ABS + PC są opcjonalne |
|---|---|
| P/N.: | KCO-SMC-32G |
| Kolor: | biały, szary |
Switchable LC Uniboot MM OM4 100G Patch światłowodowy PVC LSZH 3.0mm 3m 5m 7m 10m 15m
| Złącze 1: | Uniboot LC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Rozruch jednostki LC/UPC, Uniboot SC |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
FTTH Skrzynka rozdzielcza światłowodowa ODP ODF OTB 16 portów Zewnętrzna wodoodporność IP67
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Zewnętrzny terminal światłowodowy 16 portów 96 rdzeni KCO-FDP-16M 1X16 Rozdzielacz LGX
| Numer części: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Kabel krosowy światłowodowy LC Uniboot wielomodowy OM3 OM4 OM2 2.0mm 3.0mm PVC LSZH
| Złącze 1: | Uniboot LC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Rozruch jednostki LC/UPC, Uniboot SC |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
SC / UPC Simplex Terminal światłowodowy CAT6 Ethernet Facplate światłowodowy 86mm
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
CAT5 CAT6 Face Plate Terminal światłowodowy Single Mode Simplex Dual Ethernet
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |

