Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibr optic cable adapter ] mecz 275 produkty.
Outdoor Water Proofing 8 Cores Fiber Optic Splitter Terminal Box FTTH FTTB KCO-FDB-8C
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Uniboot LC Single Mode OS2 Patch cord światłowodowy 10m 15m 20m 30m LSZH
| Złącze 1: | Uniboot LC/UPC |
|---|---|
| Złącze 2: | Rozruch jednostki LC/UPC, Uniboot SC |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
FTTH Fiber Optic Terminal Box dla sieci CATV
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Puszka dystrybucyjna FTTH zamontowana na ścianie z 8 portami IP55
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-08W |
| Kolor: | biały, szary |
Zewnętrzne skrzynki końcowe światłowodowe 24 porty wodoodporne IP65 z pojemnością spliczenia 120 włókien dla sieci FTTH
| Numer części: | KCO-NAP-0424B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
8 rdzenia 12 włókien ABS+PC Materiał Skrzynka końcowa włókien optycznych Skrzynka dystrybucyjna optyczna dla FTTH
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
8-portowa zewnętrzna skrzynka światłowodowa do zakończeń z pojemnością 12 włókien i materiałem ABS+PC do zastosowań FTTH/FTTA
| Numer części: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
16 rdzeni Skrzynka końcowa światłowodowa z ochroną IP55 i 1x16 PLC Splitter do montażu ścian wewnętrznych
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-0116S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Outdoor ODF Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Unit 8 Cores Anti Corrosion
| Tworzywo: | ABS, PC, ABS + PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
4-portowa, 4-rdzeniowa, montowana na ścianie skrzynka zakończeniowa światłowodów z 4 portami kablowymi do zastosowań FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |

