Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibr optic cable adapter ] mecz 275 produkty.
8 Port Fiber Optic Terminal Box z 1x8 Optical Splitter i 12 Fiber Splicing do dystrybucji na zewnątrz
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FBD-08C |
| Kolor: | Czarny |
Zamknięcie splice optyczne z włókna UV z mechaniczną strukturą uszczelniającą i materiałem ABS+PC do użytku na zewnątrz
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
wodoodporny skrzynia końcowa z włókna optycznego IP65 z pojemnością 12 włókien i 1x8 PLC Splitter dla łatwej instalacji
| Numer części: | KCO-NAP-0308D |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Zewnętrzna skrzynka zaciskowa światłowodowa z 8 portami, pojemność 24 włókien i materiał ABS+PC dla sieci 5G FTTx
| Numer części: | KCO-NAP-0208W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
2port FDB Zewnętrzna skrzynka światłowodowa FTTH IP67 Wodoodporna skrzynka rozgałęźna 1x2
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
24 rdzenia skrzynki końcowej światłowodowej z materiałem ABS PC i 24 portami do dystrybucji FTTH
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FAT-24B |
| Kolor: | Czarny |
12 Port Outdoor IP65 Terminal Fiber Optic Box z 1*8 PLC Splitter dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FDB-0212X |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Skrzynka abonencka światłowodowa obsługuje wejścia kabli światłowodowych w wielu kierunkach, co pozwala na dostosowanie do różnych scenariuszy instalacji
| Tworzywo: | ABS i PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Niestandardowy światłowodowy rozdzielacz 24-portowy 24-rdzeniowy FTTH FTTA GPON
| Numer części: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Pudełko końcowe światłowodowe ABS+PC o pojemności splice 16 włókien i zewnętrzne pudełko dystrybucyjne FTTH
| Numer części: | KCO-0416W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / szary / dostosowany |

