Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibr optic cable adapter ] mecz 275 produkty.
24 Fiber Precise Design Fiber Optic Terminal Box Łatwe utrzymanie i rozszerzenie pojemności
| Numer części: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
8-portowa, 8-rdzeniowa, plastikowa skrzynka abonencka ABS+PC FTB do montażu na ścianie, do zastosowań FTTH
| Tworzywo: | Plastik ABS lub ABS+PC |
|---|---|
| Port adaptera: | 8 portów kablowych |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Płytka końcowa światłowodowa zewnętrzna IP65 16 portów z pojemnością 16 włókien do zastosowań FTTH
| Numer części: | KCO-0416W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / szary / dostosowany |
Płytkowo-optyczne skrzynki końcowe z wewnętrznym materiałem ABS PC o pojemności 2 włókien dla zastosowań FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
24-rdzeniowa zewnętrzna skrzynka zaciskowa światłowodowa IP65 z 24 portami dla kabla abonenckiego FTTH
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FAT-24W |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
2 włókna IP-45 Wewnętrzne skrzynki terminali światłowodowych FTB do zastosowań FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
1 Port SC Duplex Skrzynka Rozgałęźna Światłowodu Duplex z Gniazdem do Montażu na Ścianie dla 2 Włókien FTTH FTTB
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
Skrzynka zaciskowa światłowodowa z 48 portami, stopień ochrony IP65, wykonana z materiału ABS+PC do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-48HW |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
14 Slots Optional Multimode Media Converter 19 Inch 2U Chassis Rack Type
| Connector: | SC, LC, FC |
|---|---|
| Speed: | 10/100/1000M and 10/100M optional |
| Fiber: | Single fiber, dual fiber |
6 12 24 Cores Fiber Optic Splice Tray ABS FTTH Accessories KCO - FOST - C
| Tworzywo: | ABS |
|---|---|
| Kolor: | biały, szary |
| Pojemność: | 12/24 rdzeni |

