Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optic attenuator ] mecz 63 produkty.
Tłumik światłowodowy męski na żeński / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB Tłumik światłowodowy
| Typ złącza: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ mocowania, typ adaptera, typ męski na żeński |
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| Typ złącza: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ przegrody, adapter |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
Single Mode Adjustment 30 dB Attenuator Low Return Loss For Fiber Optic CATV
| Typ złącza: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Typ tłumika: | Modyfikacja |
| Materiał korpusu: | Plastikowy |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB Atenuator światłowodowy SC APC Connector
| Typ złącza: | SC/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | typ adaptera, typ męski na żeński |
Ścienna FTTH SC / UPC 4-rdzeniowa światłowodowa skrzynka zaciskowa Rozeta z gniazdem czołowym
| Materiał: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FTB04D-GJ |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
LC / UPC Shutter Adapter światłowodowy Pełny kołnierz Single Mode MonoMode Niebieski kolor
| Rodzaj: | LC/UPC |
|---|---|
| Materiał: | Plastikowy |
| Sposób Chanel: | dupleks, 2 rdzenie |
1fo 2fo 4fo KFRP zewnętrzny FRP FTTH Drop Fiber Optics Cable LSZH PVC
| Tworzywo: | LSZH |
|---|---|
| Nazwa: | Kabel przyłączeniowy FTTH |
| Długość: | 100 m, 200 m, 500 m, 1 km, 2 km |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Złącze: | SC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
SC UPC APC 12 kolorystyczne PVC Włókno optyczne Pigtail Single Mode FTTH Włókno do domu SC Typ
| Złącze: | SC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |

