Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optic attenuator ] mecz 63 produkty.
Zewnętrzny, napowietrzny, lekki, pancerny kabel światłowodowy GYXTW
| Tworzywo: | PE, LDPE, HDPE |
|---|---|
| Nazwa: | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Długość: | 2 km ~ 3 km na każdą rolkę |
GYTS Kabel optyczny z napędem optycznym
| Tworzywo: | PE, LDPE, HDPE |
|---|---|
| Nazwa: | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Długość: | 2 km ~ 3 km na każdą rolkę |
Kabel światłowodowy napowietrzny samonośny typu 8 GYXTC8S
| Tworzywo: | PE, LDPE, HDPE |
|---|---|
| Nazwa: | Zewnętrzny kabel światłowodowy |
| Długość: | 2 km ~ 3 km na każdą rolkę |
Multimodowy OM2 50/125 2 4 6 8 12 rdzeni GYXTW 7,0 mm centralna luźna rurka Kabel światłowodowy na zewnątrz
| Material: | PE, LDPE, HDPE |
|---|---|
| Name: | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Length: | 2km~3km each roll |
PVC LSZH 2fo SM Monomod G657A Kabel FTTH z optycznym włóknem 2km 1km
| Tworzywo: | LSZH |
|---|---|
| Nazwa: | Kabel przyłączeniowy FTTH |
| Długość: | 100 m, 200 m, 500 m, 1 km, 2 km |
Fujikura FSM-80S Fiber Optic Fusion Splicer , Fiber Optic Tools
| Średnia utrata splotu: | 0,01 dB ~ 0,04 dB |
|---|---|
| Próba napięcia: | 2,0 N |
| Błonnik: | SM, MM, DS, NZ-DS, EDF |
ABS Box 9CH Światłowód DWDM SC Złącze APC Tryb pojedynczy dla FTTx
| Pakiet: | Pudełko z ABS |
|---|---|
| Nr kanału: | 9CH |
| Rodzaj włókna: | Tryb pojedyńczy |
Włókno optyczne niemetalowe, odtwarzające powietrze
| Materiał: | PE |
|---|---|
| nazwisko: | Kabel kanałowy na zewnątrz |
| Długość: | 2 km ~ 3 km na każdą rolkę |
3in 3out do 96 włókien FOSC-106-96F
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 6 portów, 3 wejścia i 3 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8.0 ~ 22.0 mm |

