Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optic attenuator ] mecz 63 produkty.
LC APC Włókno optyczne Single Pigtail Włókno optyczne / Fanout LC Fiber Optic Connectors
| Złącze: | LC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | LSZH, ... |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Złącze: | Tryb pojedynczy FC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno (12 kolorów) |
| Okładka: | LSZH |
Jednostronnego Mono Mode Multi Mode Fiber Optic Patch Cord SMA Fiber Optic Cable Metal Ferrule
| Złącze 1: | SMA |
|---|---|
| Złącze 2: | SMA, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | dupleks, simpleks |
FTTA Telecom Station CPRI DLC Pancerna Ochrona Przekraczania Włókna Optycznego
| Pokrycie kabli: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kolor kabla: | Czarny |
| Długość kabla: | 1 m, 50 m, 100 m lub niestandardowe |
ST APC Single Mode Fiber Optic Patch Cord Duplex Simplex Fiber do domu
| Złącze 1: | ST/APC |
|---|---|
| Złącze 2: | ST/APC, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | Duplex, Simplex, Fan-out, Break-out |
Poziome pudełko do zamykania spawów 256 rdzeni Światłowód Materiał ABS KCO-GJS04256
| typu: | Typ inline, typ anteny, typ poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
4 porty kablowe Złącze światłowodowe 4 Puerto Optica Fibra NAP Box 256 Hilos
| typu: | Typ inline, typ anteny, typ poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
FTTH w linii poziomych światłowodowych splice zamknięcia 2 4 rdzenia KCO-H0202-MK 1in 2out
| Rodzaj: | Rodzaj wewnętrzny |
|---|---|
| Porty kablowe: | 3 porty |
| Średnica kabla: | 2.0~5.0 mm |
MTRJ Fiber Optic Patch Cord, MT-RJ Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable
| Złącze 1: | MTRJ |
|---|---|
| Złącze 2: | MTRJ, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | Dupleks |
2-w-2 Out Inline Fiber Optic Obudowa światłowodowa ABS PC Materiał IP67 Uszczelnienie mechaniczne
| typu: | Typ inline |
|---|---|
| Porty kablowe: | 4 porty |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |

