Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optic adapter ] mecz 279 produkty.
SC / APC UPC Bare Fiber Adapter , Fiber Optic Cable Adapter Interchangeable
| Type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| Shape: | square, round |
OM3 LC LC Duplex Armoured Fiber Optic Patch Cord / Armoured Fiber Optic Cable
| Złącze 1: | LC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC |
| Rdzeń: | dupleks, 2 rdzenie |
LC UPC Bare Fiber Adapter Square LC Fiber Adapter Enables Quick OTDRs
| Type: | LC/UPC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Fan Out LC OM3 Fibre Optic Cable Pigtail 3m LSZH Multi Fibers 12 Cores
| Złącze: | Wielomodowy LC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 włókien |
| Okładka: | LSZH, ... |
DIN Fibre Optic Coupler Fibre Adapter DIN/APC Sigle Mode For Patch Cables
| Type: | DIN, DIN/APC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
KCO-DINRAIL-SC-OM3-12 Din Rail Fibre Optical Splice Terminal Box For Multimode OM3 SC Adapter
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Porty adapterów: | 12 portu |
Fibre Optic Termination Box Fiber Optic Termination Panel for SC LC Adapters ITB 12 cores
| Tworzywo: | stal, metal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Kabel optyczny z włókna ADSS Kabel powietrzny samodzielnie podtrzymujący się
| Materiał: | LSHZ, PCV |
|---|---|
| Nazwa: | Kabel ADSS |
| Długość: | 2 km ~ 3 km na każdą rolkę |
Fiber Optic Attenuator Kits
| Connector type: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, adapter |
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |

