Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optic adapter ] mecz 279 produkty.
Multi Mode LC to LC 6 Cores Armored Fiber Optic Patch Cord Insertion Loss 0.2dB 3.0 mm Diameter
| Złącze 1: | LC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC |
| Rdzeń: | 6 rdzeni |
Odporny na gryzonie kabel SM SC/APC do LC/APC simplexowy, pancerny światłowód patchcord, pancerny jumper światłowodowy
| Złącze 1: | SC/APC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC/APC |
| Rdzeń: | Sinplex |
ST APC Single Mode Fiber Optic Patch Cord Duplex Simplex Fiber do domu
| Złącze 1: | ST/APC |
|---|---|
| Złącze 2: | ST/APC, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | Duplex, Simplex, Fan-out, Break-out |
FTTA Telecom Station CPRI DLC Pancerna Ochrona Przekraczania Włókna Optycznego
| Pokrycie kabli: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kolor kabla: | Czarny |
| Długość kabla: | 1 m, 50 m, 100 m lub niestandardowe |
Single Mode Adjustment 30 dB Attenuator Low Return Loss For Fiber Optic CATV
| Typ złącza: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Typ tłumika: | Modyfikacja |
| Materiał korpusu: | Plastikowy |
SC MM OM3 Światłowód Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m Typ SC
| Złącze: | Sc |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
12 włókien MM LC Pigtail Fiber Optic, Optical Fiber Pigtail Multimode Local Area Network
| Złącze: | LC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | LSZH, ... |
Włókno światłowodowe wielomodowe 50/125 Pigtail Złącze LC Simplex Pigtail
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
|---|---|
| Złącze: | Wielomodowy LC |
| Tryb światłowodowy: | Wielomodowy 62,5/125 |
PP ABS + PC Antena światłowodowa / Szafka połączeniowa
| typu: | Typ śródliniowy |
|---|---|
| Porty kablowe: | 2 na 2 wyjścia |
| Średnica kabla: | 8,0 ~ 22,0 mm |
Odporne na gryzonie kable krosowe światłowodowe E2000 do SC simplex, pancerne, kable krosowe światłowodowe
| Złącze 1: | E2000 |
|---|---|
| Złącze 2: | Sc |
| Rdzeń: | Simplex |

