Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optic adapter ] mecz 279 produkty.
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| Typ złącza: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ przegrody, adapter |
Square Pressure UPC APC PC Fiber Optic Grinding Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
FC - FC Variable Fiber Optic Attenuator , VOA Variable Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |
ST UPC Single Mode Fiber Optic Attenuator 1dB - 30dB For Local Area Networks
| Typ złącza: | ST/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ przegrody, adapter |
SC / UPC SM Fiber Optic Attenuator , Fixed Optical Attenuator 55dB 65dB
| Connector type: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Attenuator range: | 1dB~30dB |
| Attenuator type: | Bulkhead type, Adapter |
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Grinding Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator
| Typ złącza: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 7DB |
| Typ tłumika: | Typ mocowania, typ adaptera, typ męski na żeński |
FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision
| Typ złącza: | FC/APC, FC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ przegrody, adapter |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB Atenuator światłowodowy SC APC Connector
| Typ złącza: | SC/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | typ adaptera, typ męski na żeński |
Tłumik światłowodowy męski na żeński / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB Tłumik światłowodowy
| Typ złącza: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ mocowania, typ adaptera, typ męski na żeński |

