Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optic adapter ] mecz 279 produkty.
Pionowe zamknięcie złącza światłowodu FOSC 6 12 24 Rdzeń 1 w 2 wyjściach KCO-H12-48SZ
| typu: | Typ kopuły, typ poziomy |
|---|---|
| Porty kablowe: | Wyjście 1 na 2 |
| Średnica kabla: | 6,0 ~ 18,0 mm |
Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap
| Connector type: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Attenuator range: | 10dB |
| Attenuator type: | Male to female type |
Jednostronnego Mono Mode Multi Mode Fiber Optic Patch Cord SMA Fiber Optic Cable Metal Ferrule
| Złącze 1: | SMA |
|---|---|
| Złącze 2: | SMA, SC, ST, itp |
| Rdzeń: | dupleks, simpleks |
Regulowany tłumik światłowodowy 0dB do 30dB ST FC LC SC
| Typ złącza: | ST/UPC, ST/APC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Modyfikacja |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Złącze: | SC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
SC UPC APC 12 kolorystyczne PVC Włókno optyczne Pigtail Single Mode FTTH Włókno do domu SC Typ
| Złącze: | SC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
LC APC Włókno optyczne Single Pigtail Włókno optyczne / Fanout LC Fiber Optic Connectors
| Złącze: | LC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | LSZH, ... |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Złącze: | Tryb pojedynczy FC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno (12 kolorów) |
| Okładka: | LSZH |
1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard
| Typ złącza: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 3DB |
| Typ tłumika: | Typ męski na żeński |

