Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ outdoor terminal box ] mecz 245 produkty.
10 portów skrzynia końcowa światłowodowa z materiałem ABS+PC i łącznikiem OptiTap Mini SC dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTTA-10B |
| Kolor: | Czarny |
4 porty MST Box Multiport Service Terminal Box 5G FTTA Dielectric Stub Fibre Hub Box
| Materiał: | ABS+PC |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FTTA-04C |
| Kolor: | czarny |
Oszczędność miejsca Terminal światłowodowy Stopień ochrony IP65 Łatwa instalacja
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
KCO-ODB-72A 72 Port światłowodowy Terminal Box 96 Światłowód do montażu na ścianie typu metalicznego
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
48 Cores LC Duplex 1U Drawer Network Termination Box , Rack Mountable Fibre Termination Panel
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
|---|---|
| Strata zwrotu: | 55 dB |
| Złącze: | LC Duplex |
KCO-FTB16D Skrzynka końcowa światłowodowa na ścianie 16 portów dla FTTH z adapterem SC/APC i ogonem
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
FTTH CATV 1*32 Splitter 24 portów Terminal Fiber Optic Box FDB Box wodoodporny SC LC FC ST
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 60db |
12 Port Outdoor IP65 Terminal Fiber Optic Box z 1*8 PLC Splitter dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FDB-0212X |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
2U 48-portowa skrzynka światłowodowa z włóknem optycznym z złączami SC LC FC ST E2000 i możliwością personalizacji logo
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*2U |
4U szuflada typ 96 portów stojak montaż światłowodowy skrzynka końcowa z 485 * 300 * 4U wymiarów
| Złącze 1: | SC Simplex |
|---|---|
| Złącze 2: | LC Duplex |
| Rozmiar: | 485*300*4U |

