Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ outdoor terminal box ] mecz 245 produkty.
Splitter Cable Optical Termination Box , Fibre Termination Panel 3 In 1 FTB
| Pojemność: | 96 włókien |
|---|---|
| Funkcjonować: | 3 w 1 |
| Tworzywo: | Stal |
Outdoor ODF Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Unit 8 Cores Anti Corrosion
| Tworzywo: | ABS, PC, ABS + PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
8 rdzeni SC UPC Wnętrze ścienne optyczne
| Zastosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Wielkość: | 200*165*40 (mm) |
| Pojemność: | 8 rdzeni |
Skrzynka zaciskowa światłowodowa z 48 portami, stopień ochrony IP65, wykonana z materiału ABS+PC do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-48HW |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
24 rdzenia zewnętrzne IP65 Terminal Fiber Optic Box z 24 portami do sieci FTTH zamontowanych na ścianie lub słupie
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FAT-24W |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
1*16 Splitter 24 porty światłowodowe skrzynka zaciskowa Access Terminal NAP CTO FAT Box
| Nr kat: | KCO-FDB-24G-SX |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Zastosowanie: | FTTH |
Niestandardowe ptasie ogon długości sztywne światłowodowe skrzynki końcowe do telekomunikacji
| Typ adaptera: | SC/LC/FC/ST |
|---|---|
| Rodzaj montażu: | Montaż ścienny, montaż na słupie |
| Rodzaj włókna: | Jednomodowy/wielomodowy |
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
FTTA 10 portów NAP 1*8 Splitter Terminal Fiber Optic Box z wodoodpornym złączem
| Materiał: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FTTA-10B |
| Kolor: | Czarne |
Wodoodporny terminal światłowodowy FTTH 4 porty Optyczna skrzynka rozdzielcza SC APC
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-04-MK |
| Kolor: | szary |

