Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ outdoor terminal box ] mecz 245 produkty.
Zewnętrzna skrzynka światłowodowa UV Protection and Anti-Aging Material
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 rdzeń do montażu na światłowód Box / Fiber Optic Box
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Zewnętrzne metalowe puszki światłowodowe do montażu naściennego 72/96 Rdzenie
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
16 rdzeni IP65 wodoodporny skrzynia końcowa światłowodowa z mechaniczną strukturą uszczelniającą dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-NAP-0216S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
FTTH IP65 Zewnętrzne 24-rdzeniowe skrzynki końcowe z włóknem optycznym z rozdzielcą bezblokowym i pojemnością 24 portów
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODB-0424X |
| Kolor: | Szary, biały / czarny / dostosowany |
12 Cores 4 Ports Fiber Optic Terminal Box Full Loaded Pole Mount KCO - FXX -12
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x14 |
1*16 Fiber Optic Terminal Box , 4 Ports SMC Fiber Optic Distribution Unit KCO - SMC - 016
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |
72 Ports SMC Fiber Optic Terminal Box , Outdoor Wall Pole Mount Ftth Distribution Box Cross Cabinet
| Tworzywo: | SMC |
|---|---|
| Port kablowy: | 6 portów kablowych |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x32, 1x64 |
8 Port Fiber Optic Terminal Box z 1x8 Optical Splitter i 12 Fiber Splicing do dystrybucji na zewnątrz
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FBD-08C |
| Kolor: | Czarny |
Pudełko końcowe światłowodowe ABS+PC o pojemności splice 16 włókien i zewnętrzne pudełko dystrybucyjne FTTH
| Numer części: | KCO-0416W |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / szary / dostosowany |

