Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ outdoor terminal box ] mecz 245 produkty.
GPON Fiber Optic Terminal Box , 1*8 Splitter Box 8 Ports Water - proofing
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
KCO-ODP-16B Rozdzielnica światłowodowa Rozdzielczość Skrzynka przyłączeniowa Odporność na upadek
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Zewnętrzna skrzynka abonencka światłowodowa IP65 z 48 portami i rozdzielaczem 1*32 2*32 do montażu na ścianie lub słupie
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODP-32G |
| Kolor: | biały, szary |
48 portów pojemność skrzynki końcowej światłowodowej z materiałem SMC ABS do montażu ściennego na zewnątrz IP65
| Tworzywo: | SMC, ABS/ABS + PC są opcjonalne |
|---|---|
| P/N.: | KCO-SMC-32G |
| Kolor: | biały, szary |
16 włókien Mini Splitter Terminal Fiber Optic Box z materiałem ABS + PC do ochrony zewnętrznej IP65
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
16-rdzeniowa światłowodowa skrzynka zaciskowa do montażu na ścianie dla FTTH FTTA
| Materiał: | ABS+PC |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Aplikacja: | FTTH, FTTA |
16 / 24 Cores FTTH FTTB Distribution Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Zewnętrzna skrzynka zaciskowa splittera światłowodowego odporna na promieniowanie UV 1*32 Splitter Box z SC/APC FTTH 24 porty
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 60db |
2port FDB Zewnętrzna skrzynka światłowodowa FTTH IP67 Wodoodporna skrzynka rozgałęźna 1x2
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 rdzeni Ftth zakończenie skrzynki / światłowód Box zakończenia 16 porty kablowe
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |

