Dom ProduktyFiber Optic Patch Cord

CPRI Armored Fibre Optic Patch Patch 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Kocent Optec Limited to nasz wieloletni partner.

—— Pan Henry Thai

Byłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter.

—— Panie Pablo

Im Online Czat teraz

CPRI Armored Fibre Optic Patch Patch 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m

CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m
CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m CPRI Armored Fiber Optic Patch Cord 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m

Duży Obraz :  CPRI Armored Fibre Optic Patch Patch 4.8mm G657A DLC 0.2dB Rooling Car 100m 150m 200m

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO
Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
Numer modelu: STU-CPRI-2fo-4,8 mm / 2,0-LSZH-xm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Worek PE, karton, rolka drewniana
Czas dostawy: 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Szczegółowy opis produktu
Złącze 1: ST / UPC, ST / APC, ST MM Złącze 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Rdzeń: 2 rdzenie Ubytek wtrąceniowy: 0.2dB
Strata zwrotna: 55dB Materiał osłony kabla: LSZH, TPU
High Light:

warkocz patch cord

,

kabel światłowodowy

Patch cord światłowodowy polowy CPRI TPU LSZH 4.8mm G657A DLC 0.2dB

Rooling Car 100m 150m 200m


- Wykorzystanie kabla światłowodowego do roolingu dla menedżera zewnętrznego kabla światłowodowego dla armii lub wydajności.

- Ten typ samochodu do roolingu jest niewielki, może wynosić od 50 do 200 m średnicy mniejszej niż 4,0 mm.

- Wykonany ze stali, ale o niewielkich rozmiarach i niewielkiej wadze, jest łatwy w użyciu i łatwiejszy do przenoszenia. Może być trzymany w ręku.

- Kabel światłowodowy CPRI do bezprzewodowych stacji bazowych nowej generacji (WCDMA / TD-SCDMA / WiMax / GSM). Takie produkty mogą spełniać wymagania programu FTTA (światłowód do wieży) dla warunków środowiska zewnętrznego i niekorzystnych warunków pogodowych.

- Zwłaszcza w stacjach bazowych 3G, 4G, 5G i WiMax oraz w technologii światłowodowej rozproszonego zoomu.

- Kabel światłowodowy CPRI szybko staje się standardowym interfejsem złącza.

- KOCENT OPTEC LIMITED zapewnia usługi OEM i ODM dla wszystkich rodzajów światłowodów.
Specjalne w polowa armia na zewnątrz pola pracy światłowodowy kabel krosowy, taki jak kabel krosowy ODVA, przewód krosowy NSN, przewód krosowy PDLC, przewód krosowy DLC, przewód krosowy ODC, przewód krosowy RRU, przewód krosowy TPU, przewód krosowy CPRI, przewód krosowy Optitap, łatka Mini SC sznur i przewód łączący OM3, OM4.
- Dostarczamy wszelkiego rodzaju operacje polowe światłowodowe z różnymi rodzajami wodoszczelnego złącza, zastosowanie dla stacji bazowych Telecom 3G, 4G, 5G, LTE, BBU, RRU, RRH.
- Dzięki kompletnemu wyposażeniu produkcyjnemu i zamkniętemu procesowi kontroli jakości dostarczamy naszym klientom standard towarów telekomunikacyjnych.

Szybkie informacje:
- Koniec złącza 1: ST, SC, LC, FC, E2000, MPO, ....
- Koniec złącza 2: ST, LC, FC, SC, ST, E2000, MPO, ....
- Kabel: opancerzony, nieopancerzony
- Pokrywa: LSZH, TPU, PE
- Zewnętrzny diamer: 7,0 mm, 4,8 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6,0 mm, 6,5 mm
- Średnica wewnętrzna: 2,0 mm, 0,9 mm, 0,6 mm
- Część Fanout: 2,8 mm pancerna, 3,0 mm nieopancerzona, 2,0 mm nieopancerzona
- Czarny kolor
- Długość: 5 m, 10 m, 20 m, 30 m, 40 m, 50 m, 60 m, 70 m, 80 m, 90 m, 100 m, 150 m, 200 m, 300 m, 500 m, ...

Podanie:
1- Fibre-to-the-Antena (FTTA)
Najnowsze i następnej generacji systemy komunikacji mobilnej (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE itp.) Wykorzystują światłowody do połączenia stacji bazowej z jednostką zdalną na maszcie anteny.

2- Automatyka i okablowanie przemysłowe
zapewnia najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Wytrzymała konstrukcja zapewnia najwyższą odporność mechaniczną i termiczną, która utrzymuje linie danych przy życiu nawet w przypadku
wstrząs, najsilniejsze wibracje lub przypadkowe niewłaściwe użycie.

3- Systemy nadzoru
Producenci kamer bezpieczeństwa wybierają złącza ODC ze względu na niewielkie rozmiary i solidną konstrukcję. Zespoły ODC są łatwe w instalacji nawet w miejscach trudno dostępnych i zapewniają najwyższe bezpieczeństwo instalacji.

4- Budowa marynarki i statku
Wysoka odporność na korozję przekonała zarówno konstruktorów okrętów morskich, jak i cywilnych do korzystania z zespołów ODC do pokładowych systemów komunikacyjnych. Niklowane złącza wytrzymują wilgotne i słone środowisko oraz gwarantują żywotność 20 lat i więcej.

5- Transmisja
oferuje szereg systemów okablowania mobilnego i zespołów ODC do tymczasowych instalacji kablowych
wymagane do transmisji wydarzeń sportowych, wyścigów samochodowych itp. oraz do połączeń tymczasowych w przypadku zagrożeń naturalnych.

Parametr:

Pozycja Parametr
Złącze ST / UPC
Ubytek wtrąceniowy ≤0,3dB
Strata powrotna ≥35 dB
Tryb światłowodowy Multi-mode, 50 / 125um
Długość fali roboczej 850 nm, 1310 nm
Długość fali testowej 850 nm, 1310 nm
Zdolność powtarzania ≤0,1dB
Zdolność do wymiany ≤0,2dB
Trwałość ≤0,2dB
Długość włókna 1 m, 2 m. Dowolna długość opcjonalna
Długość i tolerancja 10 cm
Temperatura robocza -40 ~ + 85 ° C
Temperatura przechowywania -40 ~ + 85 ° C

Konstrukcje krosowe CPRI:

Zdjęcie produktu:

Dane techniczne:

Parametry Standardowe zespoły kabli światłowodowych
Złącze Strona A: SC z opancerzonym
Strona B: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, złącze ODVA, DLC (dupleks LC), NSN, Ericson, Huawei, ...
Liczba włókien

2 rdzenie
4 rdzenie
6 rdzeni
8 rdzeni
12 rdzeni
24 rdzenie
48 rdzeni

Typ włókna

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3, ...)

MM
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Kurtka Materiały

LSZH
TPU
PE

Średnica kabla

4,8 mm
5,0 mm
5,5 mm
6,0 mm
6,5 mm
7,0 mm

Testowanie długości fal

SM:
1310 ± 30 nm
1550 ± 30 nm

MM:
850 ± 30 nm
1300 ± 30 nm

Utrata insercji (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0,3 dB (PC / UPC / APC)
≤ 0,3 dB (UPC)
Strata zwrotna (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45 dB (PC / UPC)
≥55 dB (APC)
≥35 dB (UPC)
Możliwość wymiany ≤ 0,2dB
Zespoły kablowe Pigtail / Simplex / Duplex / Fan-out Patch cord / Patch out patch cord
temperatura robocza -14 ℃ ~ + 85 ℃
Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ + 85 ℃


Usługa OEM / ODM:
Jeśli chcesz wyświetlać własną markę LOGO na towarach, takich jak kabel, woreczek, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa to zrobić.


Uszczelka:
Według Stardard Export Packing.
Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

Wysyłka :
- Międzynarodowy ekspres, taki jak UPS, TNT, DHL itp
- Powietrze międzynarodowe: CA, AA, EA itp
- Drogą morską

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)