Dom Produkty

Fiber Optic Adapter

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Fiber Optic Adapter

(67)
Chiny FC / UPC Adapter światłowodowy Małe tworzywo sztuczne typu D SM MM Simplex 1 kanał fabryka

FC / UPC Adapter światłowodowy Małe tworzywo sztuczne typu D SM MM Simplex 1 kanał

Adapter światłowodowy FC Mały adapter światłowodowy FC / UPC typu D FC / APC Łącznik światłowodowy SM MM Opis: - Złącza i adaptery FC są uważane za produkty starej linii i są szeroko stosowane na całym świecie. ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:24
Chiny Wielomodowy adapter światłowodowy w kolorze beżowym Automatyczna zaślepka Dusty Cap OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 fabryka

Wielomodowy adapter światłowodowy w kolorze beżowym Automatyczna zaślepka Dusty Cap OM1 OM2 OM3 OM4 OM5

Adapter SC UPC Simplex Auto Shut / Adapter SC Blue / Adapter Fibra Optica Opis: - Adapter światłowodowy służy do łączenia dwóch kabli krosowych lub jednego kabla krosowego i jednego kabla typu pigtail. - Jest ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:23
Chiny Światłowodowa karta sieciowa SC UPC Simplex z automatycznym zamknięciem Bez plastikowego kołnierza fabryka

Światłowodowa karta sieciowa SC UPC Simplex z automatycznym zamknięciem Bez plastikowego kołnierza

Adapter SC UPC Simplex Auto Shut / Adapter SC Blue / Adapter Fibra Optica Opis: - Adapter światłowodowy służy do łączenia dwóch kabli krosowych lub jednego kabla krosowego i jednego kabla typu pigtail. - Jest ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:23
Chiny Światłowodowa karta sieciowa Auto Shut SCA 4 rdzenie SC APC Kolor zielony 1 Kanałowy sposób fabryka

Światłowodowa karta sieciowa Auto Shut SCA 4 rdzenie SC APC Kolor zielony 1 Kanałowy sposób

SC APC Adapter światłowodowy w kolorze zielonym / Adapter SCA do automatycznego zamykania / Adapter światłowodowy bez kołnierza Opis: - Dostarczamy szeroką gamę pasujących tulei i adapterów hybrydowych, w tym ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:23
Chiny Adapter światłowodowy bez kołnierza na Ethernet Jednomodowy materiał z tworzywa sztucznego z osłoną przeciwpyłową fabryka

Adapter światłowodowy bez kołnierza na Ethernet Jednomodowy materiał z tworzywa sztucznego z osłoną przeciwpyłową

SC APC Adapter światłowodowy w kolorze zielonym / Adapter SCA do automatycznego zamykania / Adapter światłowodowy bez kołnierza Opis: - Adapter światłowodowy, czasami nazywany również łącznikiem, jest małym urz... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:23
Chiny Green Color Quad LC APC Adapter migawki Jednomodowy łącznik średni 4 sposoby Chanel fabryka

Green Color Quad LC APC Adapter migawki Jednomodowy łącznik średni 4 sposoby Chanel

Green Color Quad LC APC Adapter migawki Jednomodowy średni łącznik 4 sposoby Szybka informacja: - P / N: KCO-LC / APC-Quad C - Nazwa: Adapter do dupleksu LC / APC - Typ światłowodu: Tryb pojedynczy (SM) 9/125 - ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:22
Chiny Adapter światłowodowy Quad LC APC Shutter Jednomodowy łącznik środkowy z tworzywa sztucznego fabryka

Adapter światłowodowy Quad LC APC Shutter Jednomodowy łącznik środkowy z tworzywa sztucznego

Zielony adapter Quad LC APC Shutter Adapter jednomodowy środkowy łącznik 4 sposoby Szybka informacja: - P / N: KCO-LC / APC-Quad B - Nazwa: Adapter migawki dupleks LC / APC - Typ światłowodu: tryb pojedynczy ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:22
Chiny LC / APC Quad Fibre Optic Adapter Coupler Loss of Plastic Material fabryka

LC / APC Quad Fibre Optic Adapter Coupler Loss of Plastic Material

LC / APC Quad Fibre Optical Adapter / Optics Fibre Coupler Loss 0.2dB Opis: - Adaptery LC / APC z czterema światłowodami są specjalnie zaprojektowane do zastosowań FTTH. - Jego konstrukcja to 1 adapter z 4 ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:21
Chiny LC / UPC Shutter Adapter światłowodowy Pełny kołnierz Single Mode MonoMode Niebieski kolor fabryka

LC / UPC Shutter Adapter światłowodowy Pełny kołnierz Single Mode MonoMode Niebieski kolor

Full Flange LC / UPC Shutter Adapter Adapter światłowodowy Jednomodowy MonoMode Blue Color Opis: - Adaptery kabli światłowodowych służą do zapewnienia połączenia kablowego z kablem. Kocent Optec Limited ma ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:21
Chiny Automatyczna przesuwająca się przejściówka światłowodu 9/125 Single Mode LC / UPC Duplex Plastic Material fabryka

Automatyczna przesuwająca się przejściówka światłowodu 9/125 Single Mode LC / UPC Duplex Plastic Material

LC / UPC Duplex Automatyczna migawka Adapter światłowodowy Tryb pojedynczy 9/125 Niebieski Kolor Opis: - Adapter światłowodowy jest wymienny (czynności) pomiędzy światłowodem a urządzeniem łączącym światłowód, ... Czytaj więcej
2020-04-09 17:32:20
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|