Dom Produkty

MPO MTP Patch Cord

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Im Online Czat teraz

MPO MTP Patch Cord

(78)
Chiny Optyczne panele krosowe MTP / MPO 1U o ultra wysokiej gęstości 144 włókien do montażu w szafie fabryka

Optyczne panele krosowe MTP / MPO 1U o ultra wysokiej gęstości 144 włókien do montażu w szafie

1U Ultra High Density 144-portowy panel krosowy Optica Fibra MPO MTP do montażu w szafie Opis: - Panel krosowy do montażu w szafie MPO / MTP jest zaprojektowany tak, aby pasował do standardowej 19-calowej ramki ... Czytaj więcej
2020-12-08 15:24:04
Chiny 1U Ultra High Density 144-portowy panel krosowy Optica Fibra MPO MTP do montażu w szafie fabryka

1U Ultra High Density 144-portowy panel krosowy Optica Fibra MPO MTP do montażu w szafie

1U Ultra High Density 144-portowy panel krosowy Optica Fibra MPO MTP do montażu w szafie Opis: - Panel krosowy do montażu w szafie MPO / MTP jest zaprojektowany tak, aby pasował do standardowej 19-calowej ramki ... Czytaj więcej
2020-12-08 15:13:42
Chiny 144 Core SM Monomode Panel krosowy światłowodowy MPO MTP do montażu w szafie fabryka

144 Core SM Monomode Panel krosowy światłowodowy MPO MTP do montażu w szafie

19-calowy panel światłowodowy MPO MTP jednomodowy 144fo LC Duplex do montażu w szafie Opis: - Ten panel krosowy MPO jest zaprojektowany dla standardowej 19-calowej ramki dystrybucyjnej światłowodu dla centrum ... Czytaj więcej
2020-12-08 15:01:57
Chiny 19-calowy panel światłowodowy MPO MTP jednomodowy 144fo LC Duplex do montażu w szafie fabryka

19-calowy panel światłowodowy MPO MTP jednomodowy 144fo LC Duplex do montażu w szafie

19-calowy panel światłowodowy MPO MTP jednomodowy 144fo LC Duplex do montażu w szafie Opis: - Ten panel krosowy MPO jest zaprojektowany dla standardowej 19-calowej ramki dystrybucyjnej światłowodu dla centrum ... Czytaj więcej
2020-12-08 12:10:07
Chiny SM MM OM3 OM4 OM5 Taśma stalowa 1U Optyczny panel krosowy MPO MTP do montażu w szafie fabryka

SM MM OM3 OM4 OM5 Taśma stalowa 1U Optyczny panel krosowy MPO MTP do montażu w szafie

SM MM OM3 OM4 OM5 Taśma stalowa 1U Optyczny panel krosowy MPO MTP do montażu w szafie Opis: - Panele krosowe MPO to najbardziej ekonomiczne i opłacalne rozwiązanie światłowodowe o dużej gęstości. - Są dostępne ... Czytaj więcej
2020-12-02 11:36:13
Chiny 19-calowy panel krosowy do montażu w szafie 96-rdzeniowej LC Duplex 1U MPO MTP Optica Fibra fabryka

19-calowy panel krosowy do montażu w szafie 96-rdzeniowej LC Duplex 1U MPO MTP Optica Fibra

19-calowy panel krosowy do montażu w szafie 96-rdzeniowej LC Duplex 1U MPO MTP Optica Fibra Opis: -Ten patch panel jest specjalną konstrukcją dla modułu MPO MTP.Maksymalnie można załadować 4 sztuki modułów MPO... Czytaj więcej
2020-12-02 11:21:12
Chiny Światłowodowy panel krosowy High Density 96fo 96core 19 '' 1U OM3 OM4 MPO MTP fabryka

Światłowodowy panel krosowy High Density 96fo 96core 19 '' 1U OM3 OM4 MPO MTP

Światłowodowy panel krosowy High Density 96fo 96core 19 ' 1U OM3 OM4 MPO MTP Katalog produktów Kocent Optec Limited:- Kabel światłowodowy: kabel zewnętrzny, kabel wewnętrzny, kabel upuszczający ftth.- Patchcord ... Czytaj więcej
2020-12-02 10:59:55
Chiny Moduł adaptera optycznej pętli zwrotnej 24fo 24fiber 24core SM jednomodowej MPO MTP fabryka

Moduł adaptera optycznej pętli zwrotnej 24fo 24fiber 24core SM jednomodowej MPO MTP

Moduł adaptera optycznej pętli zwrotnej 24fo 24fiber 24core SM jednomodowej MPO MTP Opis: - Fibre Optic Loopback zapewnia sygnał zwrotny dla sprzętu światłowodowego, który może być używany do celów testowych i ... Czytaj więcej
2020-11-06 11:29:55
Chiny 12fo 12fiber 12core SM G657A2 MTP MPO Światłowodowy kabel Loopback fabryka

12fo 12fiber 12core SM G657A2 MTP MPO Światłowodowy kabel Loopback

8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO Loop Back Cable Opis: - Pętle zwrotne MPO są używane do diagnostyki sieci, testowania konfiguracji systemu i wypalania urządzeń. - MPO / MTP Loopback są szeroko ... Czytaj więcej
2020-11-06 11:23:06
Chiny 8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO Loop Back Fiber Cable fabryka

8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO Loop Back Fiber Cable

8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO Loop Back Cable Opis: - Adapter sprzężenia zwrotnego MPO jest szeroko stosowany do testowania światłowodów, przywracania sieci i debugowania systemu itp. Jest idealny ... Czytaj więcej
2020-11-06 11:04:08
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|