Dom ProduktyMPO MTP Patch Cord

16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Im Online Czat teraz

16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G

16 Cores MPO MTP Patch Cord OM3-150 PVC LSZH Cover For 5G Bank Data Center
16 Cores MPO MTP Patch Cord OM3-150 PVC LSZH Cover For 5G Bank Data Center 16 Cores MPO MTP Patch Cord OM3-150 PVC LSZH Cover For 5G Bank Data Center 16 Cores MPO MTP Patch Cord OM3-150 PVC LSZH Cover For 5G Bank Data Center 16 Cores MPO MTP Patch Cord OM3-150 PVC LSZH Cover For 5G Bank Data Center

Duży Obraz :  16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO
Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
Numer modelu: MPO-FC-16-OM3-150-xxM-Aqua-LSZH

Zapłata:

Minimalne zamówienie: negocjacja
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PE, karton, drewniana rolka
Czas dostawy: 2 ~ 5 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Szczegółowy opis produktu
Złącze: MPO Błonnik: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Pokrywa: PVC, LSZH utrata wtrąceniowa: 0,2dB
Utrata zwrotu: 55DB Średnica: 2,0 mm, 3,0 mm
Długość: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, ... Rdzeń: 9/125
Liczba włókien: 8 włókien, 12 włókien, 24 włókna kolor: Różowy, Fioletowy, dostosowany
High Light:

qsfp breakout cable

,

fiber optic breakout cable

 

16-żyłowy kabel światłowodowy OM3-150 MPO do centrum danych banku 5G

 

Co to jest złącze MPO?

- MPO (Multi-fiber Push On) is a type of optical connector that has been the primary multiple fiber connector for high-speed telecom and data communications networks. - MPO (Multi-Fibre Push On) to rodzaj złącza optycznego, które było głównym złączem wielu światłowodów dla szybkich sieci telekomunikacyjnych i transmisji danych. It has been standardized within the IEC 61754-7 and TIA 604-5. Został znormalizowany w ramach IEC 61754-7 i TIA 604-5.

- This connector and cabling system first supported telecommunications systems especially in the Central and Branch offices. - Ten system złączy i okablowania najpierw obsługiwał systemy telekomunikacyjne, szczególnie w centrali i oddziałach. Later it became the primary connectivity used in HPC or high-performance computing labs and enterprise datacenters. Później stała się podstawową łącznością stosowaną w HPC lub w wysokowydajnych laboratoriach obliczeniowych i centrach danych dla przedsiębiorstw.
- MPO connectors increase your data capacity with a highly efficient use of space. - Złącza MPO zwiększają pojemność danych dzięki wysoce wydajnemu wykorzystaniu przestrzeni. But users have faced challenges such as extra complexities and time required for testing and troubleshooting multi-fiber networks. Jednak użytkownicy stanęli przed wyzwaniami, takimi jak dodatkowa złożoność i czas potrzebny na testowanie i rozwiązywanie problemów z sieciami wielowłóknowymi.

- While MPO connectors have many benefits and advantages over typical single fiber connectors, there are also differences that introduce new challenges for technicians. - Chociaż złącza MPO mają wiele zalet i zalet w porównaniu z typowymi złączami z pojedynczym włóknem, istnieją również różnice, które wprowadzają nowe wyzwania dla techników. This resource page provides an overview of the essential information technicians must understand when testing MPO connectors. Ta strona zasobów zawiera przegląd najważniejszych informacji, które technicy muszą zrozumieć, testując złącza MPO.
- Rodzina złączy MPO ewoluowała, aby obsługiwać szerszy zakres zastosowań i wymagania dotyczące pakowania systemu.
- Originally a single row 12-fiber connector, there are now 8 and 16 single row fiber types that can be stacked together to form 24, 36 and 72 fiber connectors using multiple precision ferrules. - Początkowo jednorzędowe 12-światłowodowe złącze, teraz jest 8 i 16 jednorzędowych rodzajów włókien, które można łączyć ze sobą, tworząc 24, 36 i 72 złącza światłowodowe przy użyciu wielu precyzyjnych tulejek. However, the wider row and stacked ferrules have had insertion loss and reflection issues due to the difficulty of holding alignment tolerances on the outer fibers versus the center fibers. Jednak szerszy rząd i ułożone w stos tuleje miały problemy z utratą wstawiania i odbiciem ze względu na trudność w utrzymaniu tolerancji wyrównania włókien zewnętrznych względem włókien środkowych.

16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G 0

 

Opisy:

- Kable światłowodowe MTP / MPO umożliwiają połączenia o dużej gęstości między urządzeniami sieciowymi w pokojach telekomunikacyjnych.

- Zespoły kabli taśmowych MPO / MTP i tułowia mulitcore ułatwiają szybkie wdrażanie okablowania szkieletowego o wysokiej gęstości w centrach danych i innych środowiskach o wysokiej światłowodzie, zmniejszając czas przestoju lub kosztów rekonfiguracji sieci.

-MTP / MPO są używane do łączenia kaset, paneli lub wentylatorów, oferowane są w typach światłowodów w standardowych wersjach 8-rdzeniowych, 12-rdzeniowych, 16-rdzeniowych, 24-rdzeniowych, 48-rdzeniowych, a także 72-rdzeniowych, 96-rdzeniowych przy użyciu zwartej i wytrzymałej struktury mikrokabli.

- Złącze MTP / MPO ma w przybliżeniu ten sam rozmiar złącza SC, ale ponieważ może pomieścić 8 włókien, 12 włókien, 16 włókien i 24 włókna.
- Kompaktowy kabel optymalizuje wykorzystanie kolei linowej i poprawia przepływ powietrza.

-Te kable MPO / MTP są zbudowane z komponentów najwyższej jakości.
- Oferowane są elitarne wersje z niskimi stratami, wyposażone w niskie wstawianie loww dla wymagających szybkich sieci, w których budżet ma kluczowe znaczenie.

- Używają prostego mechanizmu zatrzaskowego typu push-pull do łatwego i intuicyjnego wkładania i wyjmowania.

- Zapewnia do 8, 12, 16, 24-krotność gęstości, zapewniając w ten sposób oszczędność miejsca na karcie obwodu i szafie.

 

Funkcje:

- Kabel o wysokiej gęstości

- Zoptymalizowana wydajność

- Polerowany interfejs ma PC, UPC i APC

- Dostępne w OS1 / 2, OM1, OM2, OM3 i OM4, OM5

- Z 8-włóknowym, 12-światłowodowym, 16-światłowodowym i 24-światłowodowym złączem MPO / MTO w standardzie

- Obsługa wykorzystania przy podłączaniu bezpośrednio do transiwerów 40 / 100G

- W 100% przetestowane fabrycznie, z wynikami testów dołączonymi do każdego zestawu

-Ulitize złącza MPO / MTP

- Fabryka zakończona

- Zgodny z dyrektywą 200/95 / WE (RoHS)

 

Podanie

- CATV,

- Metro,

- Centrum danych,

- sprzęt testowy,

- instalacje pomieszczeń,

- Aktywne zakończenie urządzenia,

- pasywny system światłowodowy,

- sieci przetwarzania danych,

- sieci telekomunikacyjne,

- sieci lokalne (LAN),

- sieci rozległe (WAN),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA, ...).

 

16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G 1


Specyfikacja:


Rodzaj
Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb Multi
(Polski APC) (UPC polski) (PC polski)
Liczba włókien 8,12,24 itd. 8,12,24 itd. 8,12,24 itd.
Rodzaj włókna G652D, G657A1 itp. G652D, G657A1 itp. OM1, OM2, OM3 itp.
Maksymalna strata wtrąceniowa Elita Standard Elita Standard Elita Standard
Low Loss Low Loss Low Loss
≤0,35 dB ≤0,75dB ≤0,35 dB ≤0,75dB ≤0,35 dB ≤0,60dB
Strata zwrotna ≥60 dB ≥60 dB NA
Trwałość ≥500 razy ≥500 razy ≥500 razy
temperatura robocza -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃
Testowa długość fali 1310 nm 1310 nm 1310 nm

 

Zdjęcie produktów:

16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G 2

 

 

Produkty relacji:

 

 

16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G 3

 

Usługa OEM / ODM:
- If you want to show your own brand LOGO on the goods such as cable, package bag, label or any where. - Jeśli chcesz pokazać własne logo LOGO na towarach takich jak kabel, torba, etykieta lub gdziekolwiek. Our OEM and ODM service is always ready to do it. Nasz serwis OEM i ODM jest zawsze do tego gotowy. Please contact with our sales team to get best support. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najlepsze wsparcie.

 

16-rdzeniowy patchcord MPO MTP OM3-150 PVC LSZH Pokrywa do centrum danych banku 5G 4

Uszczelka:
- Według opakowania eksportowego Stardard.
- Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

 

Wysyłka :
- Międzynarodowe przesyłki ekspresowe, takie jak UPS, TNT, DHL itp
- Międzynarodowe powietrze: CA, AA, EA itp
- Przez morze
- Standardowy port morski eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standardowe lotnisko eksportowe: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Szanghaj

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)