Dom Produkty

Fiber Optic Patch Cord

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Fiber Optic Patch Cord

(139)
Chiny Wodoodporne gniazdo adaptera światłowodowego FTTA OptiTap SC LC fabryka

Wodoodporne gniazdo adaptera światłowodowego FTTA OptiTap SC LC

SC LC Zewnętrzne wodoodporne gniazdo adaptera światłowodowego OptiTap do skrzynki połączeniowej FTTA Opis: - Końcówka złącza OptiTap zawiera złącze typu SC w smukłej, uszczelnionej, gwintowanej obudowie ... Czytaj więcej
2020-08-11 10:45:56
Chiny Złącze OptiTap FTTH CPRI Patchcord światłowodowy fabryka

Złącze OptiTap FTTH CPRI Patchcord światłowodowy

Złącze H-Optic OptiTap Patchcord światłowodowy CPRI Kabel polowy Patch Jumper FTTH Cechy: - Złącza są zgodne ze standardami IEC, Telcordia-GR-326-Core; - Opcja butów w różnych rozmiarach i kolorach;- Niskie ... Czytaj więcej
2020-08-07 17:33:30
Chiny Kabel światłowodowy LSZH FTTA SC APC OptiTap fabryka

Kabel światłowodowy LSZH FTTA SC APC OptiTap

Złącze H-Optic OptiTap Patchcord światłowodowy CPRI Kabel polowy Patch Jumper FTTH cechy Zapewnia doskonałą odporność na warunki atmosferyczne dla FTTA i innych zastosowań zewnętrznych. - Zapewnia elastyczność ... Czytaj więcej
2020-08-07 17:32:36
Chiny Mini H SC APC Wodoodporne złącze Huawei Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy fabryka

Mini H SC APC Wodoodporne złącze Huawei Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy

Mini H SC APC Wodoodporne złącze Huawei Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy Wprowadzenie: - Zespoły Mini SC zapewniają solidne i szczelne rozwiązanie do połączeń światłowodu z domem (FTTH). - Koniec zł... Czytaj więcej
2019-12-18 09:30:41
Chiny Kabel krosowy światłowodowy FTTA, zbrojony spiralnie, zbrojony FTTA fabryka

Kabel krosowy światłowodowy FTTA, zbrojony spiralnie, zbrojony FTTA

Kabel krosowy światłowodowy FTTA, zbrojony spiralnie, zbrojony FTTA Wprowadzenie: - Kocent Optec Limited jest jednym z wiodących producentów kabli światłowodowych do zastosowań zewnętrznych. Specjalny jest we ... Czytaj więcej
2019-12-18 09:20:10
Chiny SC APC Patchcord światłowodowy 3,5 mm PE Pochwa Ultra Bend / Patch kabel G657B3 fabryka

SC APC Patchcord światłowodowy 3,5 mm PE Pochwa Ultra Bend / Patch kabel G657B3

Ultra odporna na zginanie G657B3 SC APC Łącznik światłowodowy Płaszcz 3,5 mm PE Opis produktu 1. Materiał ceramicznej tulei: stabilny i cyrkonowy o jakości cyrkonu 2. Dobra wydajność dostaw (20–30 tys. Sztuk zł... Czytaj więcej
2019-09-10 17:26:03
Chiny Patchcord światłowodowy LC OM4 Duplex o średnicy 3,0 mm / Patchcord LC OM4 Kolor różowy fabryka

Patchcord światłowodowy LC OM4 Duplex o średnicy 3,0 mm / Patchcord LC OM4 Kolor różowy

LC-LC Duplex 3.0mm OM4 50/125 Violet 10G Kabel światłowodowy do skrosnika PVC LSZH Opis: - Kocent Optec Limited świadczy usługi OEM dla wszystkich rodzajów kabli światłowodowych, w tym powszechnie stosowanych ... Czytaj więcej
2019-09-10 17:23:19
Chiny Światłowodowy kabel SM MM SM Pigtail 2.0mm 1,8 mm 1,6 mm PVC LSZH Pokrywa fabryka

Światłowodowy kabel SM MM SM Pigtail 2.0mm 1,8 mm 1,6 mm PVC LSZH Pokrywa

MU Fibra óptica Patchcord SM MM Patchcord światłowodowy 2,0 mm 1,8 mm 1,6 mm Kable krosowe światłowodowe to kable światłowodowe na krótkie odległości, zakończone złączami na obu końcach. Kable światłowodowe są ... Czytaj więcej
2019-07-09 15:45:19
Chiny Materiał PVC LSZH PE Światłowodowy przewód łączący Zworka MU SM G657A1 Niska strata wtrąceniowa fabryka

Materiał PVC LSZH PE Światłowodowy przewód łączący Zworka MU SM G657A1 Niska strata wtrąceniowa

MU UPC jednomodowy kabel światłowodowy G657B3 Simplex LSZH KOCENT OPTEC LIMITED, niezawodny partner dostawcy światłowodów: 1. Z 4 liniami produkcyjnymi do wspólnego typu światłowodowego kabla połączeniowego i ... Czytaj więcej
2019-07-09 15:45:19
Chiny Światłowodowy kabel krosowy MU SM DX 2.0mm G657A1 LSZH Żółty kolor fabryka

Światłowodowy kabel krosowy MU SM DX 2.0mm G657A1 LSZH Żółty kolor

MU UPC jednomodowy kabel światłowodowy G657B3 Simplex LSZH KOCENT OPTEC LIMITED, niezawodny partner dostawcy światłowodów: Dbamy o interesy naszych klientów i ich wymagania. Chcemy pielęgnować i budować d... Czytaj więcej
2019-07-09 15:45:19
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|