Dom Produkty

Fiber Optic Attenuator

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Fiber Optic Attenuator

(22)
Chiny Tłumik światłowodowy żeński na żeński E2K APC UPC / E 2000 3dB 5dB 8dB Wysoka precyzja fabryka

Tłumik światłowodowy żeński na żeński E2K APC UPC / E 2000 3dB 5dB 8dB Wysoka precyzja

Tłumik światłowodowy żeński na żeński E2K APC UPC / E 2000 Adapter tłumik 3dB 5dB 8dB Opisy: - E2000 jest jednym z niewielu złączy światłowodowych wyposażonych w sprężynową żaluzję, która w pełni chroni tuleję ... Czytaj więcej
2019-12-02 18:23:57
Chiny E2K UPC Fibra Optica Attenuator Plug In Fixed Female Aby zrobić E 2000 3dB 5dB fabryka

E2K UPC Fibra Optica Attenuator Plug In Fixed Female Aby zrobić E 2000 3dB 5dB

Kobieta do wykonania E 2000 3dB 5dB Tłumik / E2K UPC Fibra Optica Tłumik / Wtyczka Stały tłumik Opisy: - Dostarczamy różne rodzaje tłumików światłowodowych, w tym LC, SC i ST, FC, MU, MPO, E2000 oraz zmienne t... Czytaj więcej
2019-12-02 18:23:57
Chiny Tłumik światłowodowy męski na żeński E2000 APC 10dB 15dB 20dB 25dB Łatwy w obsłudze fabryka

Tłumik światłowodowy męski na żeński E2000 APC 10dB 15dB 20dB 25dB Łatwy w obsłudze

E 2000 Tłumik APC / Tłumik światłowodowy E2K UPC męski na żeński 1dB 3dB 5dB 7dB 10dB Przedstawiać: - Tłumiki światłowodowe są stosowane w łączach światłowodowych w celu zmniejszenia mocy optycznej na pewnym ... Czytaj więcej
2019-12-02 18:23:57
Chiny Tłumik zmienny z tworzywa sztucznego E2K UPC Męski na żeński 1dB 3dB 5dB 7dB 10dB fabryka

Tłumik zmienny z tworzywa sztucznego E2K UPC Męski na żeński 1dB 3dB 5dB 7dB 10dB

E 2000 Tłumik APC / Tłumik światłowodowy E2K UPC męski na żeński 1dB 3dB 5dB 7dB 10dB Przedstawiać: - Tłumik światłowodowy E2000 obejmuje tłumik światłowodowy E2000 jednomodowy na żeński od 1dB do 30dB - Służy ... Czytaj więcej
2019-12-02 18:23:57
Chiny 2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment fabryka

2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment

2DB 3dB 5dB 30dB Fiber Optic Attenuation LC / APC Single Mode Fixed Adjustment Quick detail: - Model Number: Fixed type LC/APC - Mode: Single mode - Model Name: Male to female - Material: Plastic - Dusty cap ... Czytaj więcej
2017-09-25 14:48:15
Chiny 7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator fabryka

7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator

7DB Fiber Optic Attenuator , LC Male To Female Fixed Optical Attenuator Quick detail: - Model Number: Fixed type LC/UPC - Mode: Single mode - Model Name: Male to female - Material: Plastic - Dusty cap color: ... Czytaj więcej
2017-09-25 14:48:15
Chiny 1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard fabryka

1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard

1000MW Fixed Type Lc Fiber Optic Attenuator Single Mode 3dB Telecom Standard Fiber optic attenuator descriptions: Fiber optic attenuator is a device used to reduce the power level of an optical signal, either ... Czytaj więcej
2017-09-25 14:48:15
Chiny Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap fabryka

Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap

Blue 10dB LC / UPC Optical Fiber Attenuation , Single Mode Attenuator With Square Dusty Cap Quick detail: - Model Number: LC/UPC - Mode: Single mode - Model Name: Male to female - Material: Plastic - Dusty cap ... Czytaj więcej
2017-09-25 14:48:15
Chiny FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision fabryka

FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision

FC APC Single Mode Fiber Optic Attenuator Bulkhead Type High Precision Specifications: Return Loss UPC >55dB APC >65dB Attenuation Accuracy 1 ~ 7 dB ±0.5dB 8 ~ 12 dB ±0.7dB 13 ~ 17 dB ±1.0dB 18 ~ 25 dB ±1.3dB ... Czytaj więcej
2017-09-25 14:48:15
Chiny LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB fabryka

LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB

LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB Fiber optic attenuator descriptions: Fiber optic attenuator is a device used to reduce the power level of an optical signal, either ... Czytaj więcej
2017-09-25 14:48:15
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|