Dom

Sitemap

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Kocent Optec Limited to nasz wieloletni partner.

—— Pan Henry Thai

Byłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter.

—— Panie Pablo

Im Online Czat teraz
Produkty
Fiber Optic Splitter
Fiber Optic Patch Cord
Fiber Optic Fast Connector
Fiber Optic Terminal Box
Fiber Optic Splice Closure
MPO MTP Patch Cord
Optical Fiber Cable
Fiber Optic Attenuator
Fiber Optic Connectors
Fiber Optic Adapter
Fiber Optic Polishing Equipment
Fiber Optic Tools
GPON ONU
SFP Fiber Optic Transceiver
Fiber Optic Media Converter
Page 1 of 42|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|
Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: Mrs. Mary Linh

Tel: 86-18664578169

Faks: 86-755-61119991

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)