Dom ProduktyMPO MTP Patch Cord

Kaseta MPO Rack Mount Mtp Patch Patch DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12-portowy panel krosowy

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Kocent Optec Limited to nasz wieloletni partner.

—— Pan Henry Thai

Byłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter.

—— Panie Pablo

Im Online Czat teraz

Kaseta MPO Rack Mount Mtp Patch Patch DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12-portowy panel krosowy

MPO Cassetle Rack Mount Mtp Patch Cord DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12 Port Patch Panel
MPO Cassetle Rack Mount Mtp Patch Cord DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12 Port Patch Panel MPO Cassetle Rack Mount Mtp Patch Cord DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12 Port Patch Panel

Duży Obraz :  Kaseta MPO Rack Mount Mtp Patch Patch DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12-portowy panel krosowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO
Orzecznictwo: RoHS, ISO9001
Numer modelu: MPO-RM-Cassette-MPO-12LCU

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Worek PE, karton, paleta drewniana
Czas dostawy: 2 ~ 7 dni po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Możliwość Supply: 50, 000pcs/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Złącze 1: MPO, MTP Złącze 2: LC / UPC, LC / APC lub dostosowane
rozmiar: 480x245x1U Pojemność: 72 rdzenie
Kolor: break Długość: 0,3 m, 0,5 m, 1,0 m, 1,5 m, dostosowane
High Light:

qsfp breakout cable

,

fiber optic breakout cable

Nowy projekt kasety na kasety MPO DLC Multimode OM3 OM4 OM5 12-portowy panel krosowy

Opisy:

- Ta nowa konstrukcja kasety MPO ma specjalną konstrukcję do panelu krosowego MPO do montażu w szafie typu rack.

- Dzięki tej kasecie MPO możemy zainstalować 6 jednostek kasety w jednym 1U panelu MPO montowanego w stelażu, aby uzyskać efektywne urządzenie o wysokiej gęstości i dużej pojemności. Tak, że w 1U montowanym na stelażu panelu krosowym można przesłać port 72 LC.

- Z konstrukcją typu szuflady dla każdej jednostki, łatwiej jest ją konserwować i może chronić inne jednostki, gdy utrzymywana jest jedna jednostka.

- Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, kaseta ma niewielkie rozmiary i niewielką wagę, oszczędzając więcej kosztów transportu.

Aplikacje:
Centra danych, wstępnie zakończone instalacje
Sieci telekomunikacyjne
Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej
Wysoka gęstość architektury

Funkcje:
- Zintegruj panel światłowodowy z modułem kasety światłowodowej typu plug and play, aby zoptymalizować wydajność zarządzania okablowaniem
- Lekka, łatwa w instalacji
- Łatwy w instalacji i obsłudze.
- Dostępne do instalacji adaptera FC / SC / ST / LC.

- Zamontuj do standardowych szyn rackowych EIA 19 ''
- Zapewnia kompletne rozwiązanie systemowe dla łączności
- Zapewnij większą gęstość pola łaty w mniejszej liczbie szaf, oszczędzając cenną przestrzeń
- Zapewnia elastyczność i łatwość wdrażania sieci oraz ruchów, dodawania i zmian

Zdjęcia produktów:

Specyfikacja złącza MTP / MPO:

Rodzaj Tryb pojedyńczy Tryb pojedyńczy Tryb Multi
(APC Polish) (UPC Polish) (PC Polish)
Liczba włókien 8,12,24 itd. 8,12,24 itd. 8,12,24 itd.
Typ włókna G652D, G657A1 itp. G652D, G657A1 itp. OM1, OM2, OM3 itp.
Max. Utrata wkładania Elita Standard Elita Standard Elita Standard
Niskie straty Niskie straty Niskie straty
≤ 0,35 dB ≤0,75dB ≤ 0,35 dB ≤0,75dB ≤ 0,35 dB ≤0,60dB
Strata zwrotna ≥ 60 dB ≥ 60 dB NA
Trwałość ≥500 razy ≥500 razy ≥500 razy
temperatura robocza -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃
Długość fali testowej 1310nm 1310nm 1310nm
Test wkładania / wyciągania 1000 razy < 0,5 dB
Wymieniać < 0,5 dB
Siła przeciwdziałająca rozciąganiu 15kgf

Usługa OEM / ODM:

Jeśli chcesz pokazać własną markę LOGO na towarach, takich jak kabel, woreczek, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasza usługa OEM i ODM jest zawsze gotowa to zrobić.

Uszczelka:

Według Stardard Export Packing.

Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

Wysyłka :

- Ekspres międzynarodowy, taki jak UPS, TNT, DHL, Fedex itp

- Internatioal air: Shenzhen Airlines, Hongkong Airlines, China Airline, Australia Airline, America Airline, ...

- drogą morską: COSCO, HUYNDAI, ...

- Standradowy port eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)