Dom ProduktyFiber Optic Splitter

Polaryzacja Utrzymanie światłowodu PM CIR Cztery porty 1064nms 1310nm 1550nm

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Kocent Optec Limited to nasz wieloletni partner.

—— Pan Henry Thai

Byłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter.

—— Panie Pablo

Im Online Czat teraz

Polaryzacja Utrzymanie światłowodu PM CIR Cztery porty 1064nms 1310nm 1550nm

Polarization Maintaining PM CIR Fibre Optic Circulator Four Port 1064nms 1310nm 1550nm
Polarization Maintaining PM CIR Fibre Optic Circulator Four Port 1064nms 1310nm 1550nm Polarization Maintaining PM CIR Fibre Optic Circulator Four Port 1064nms 1310nm 1550nm

Duży Obraz :  Polaryzacja Utrzymanie światłowodu PM CIR Cztery porty 1064nms 1310nm 1550nm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
Numer modelu: KCO-PMFOC-4P-FCA-xxxxnm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton, drewniana paleta
Czas dostawy: 5 ~ 8 dni
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Możliwość Supply: 20 000 zestawów / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
materiał: Typ rury ze stali nierdzewnej Długość: 1,0m
typu: 1 * 2 1x2 Nr portu.: 3 porty, trzy porty
Złącze: FC / APC Kabel: 0,9 mm
Długość fali: 1064nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
High Light:

Rozdzielacz optyczny PLC

,

rozdzielacz PLC PLC

Polaryzacja Obsługa czteroportowego cyrkulatora światłowodowego PM CIR

Tryb pojedynczy 1064nm 1310nm 1550nm

Opisy:

- Istnieją dwa rodzaje cyrkulatorów, są to cyrkulator światłowodowy jednomodowy i cyrkulator światłowodowy PM (utrzymujący polaryzację).

- Cyrkulator światłowodowy utrzymujący polaryzację jest dostępny w 3 portach, 4 portach i 6 portach.

- Może być dostarczany bez złącza lub ze złączem FC / UPC, złączem FC / APC, a także innym rodzajem złącza światłowodowego, aby spełnić wymagania klienta.

- Cyrkulatory optyczne utrzymujące polaryzację (PM) to jednokierunkowe, jednokierunkowe, trzyportowe urządzenia, które są używane w szerokim zakresie konfiguracji optycznych.

- Dostępne są różne długości fal (850 nm, 1030 nm, 1064 nm, 1310 nm, 1550 nm itp.), Te cyrkulatory są zablokowane szybkimi osiami, a zatem są zaprojektowane do pracy ze światłem, które jest wysyłane do wolnej osi.

- Stosowany jest w układach bezsilnikowych, wykonując ruch światła w danym kierunku, jednocześnie izolując światło poruszające się w przeciwnym kierunku;

- Niska utrata wtrąceniowa, wysoka izolacja i wysoki wskaźnik ekstynkcji;

- Oferujemy cyrkulatory bez złączy, złączy FC / PC lub złączy FC / APC, a także innego rodzaju złącza dopasowane do wymagań klienta.

- Używany jako multiplekser dodawania / upuszczania w systemach komunikacji optycznej, do pompowania dwukierunkowego, wykrywania światłowodu i kompensacji dyspersji.

Rozmiar rurki cyrkulatora PM i PI:

Charakterystyka:

- Nieodwracalne

- Jednokierunkowa obsługa

- Środkowe długości fali: 1064 nm, 1310 nm lub 1550 nm

- Włókno podtrzymujące polaryzację Dostępne z łącznikiem Bare Fibre, FC / PC, FC / APC lub innym złączem.

- Szybkie blokowanie osi

Aplikacje:

- Czujniki światłowodowe

- EDFA

- Łącza światłowodowe CATV
- Testowanie systemu światłowodowego
- Światłowodowe systemy LAN
- telekomunikacja

- Multipleksowanie metodą dodawania i upuszczania

- Pompowanie dwukierunkowe

- Dwukierunkowe systemy transmisji sygnałów

- Sprzężenie liniowych urządzeń do kompensacji dyspersji chromatycznej

Funkcje:

- Wysoka izolacja kanału

- Niska strata wtrąceniowa

- Wysoka strata zwrotu

- Niski poziom PDL

- Wysoka stabilność i niezawodność

- Kompaktowy pakiet liniowy

- Bez epoksydowy patchcord optyczny

- Opcje dużej mocy dla 1064 nm i 1550 nm

Zdjęcie produktu:

Dane techniczne:

Konfiguracja Długość fali (nm) Strata wtrąceniowa (dB) Izolacja (dB) Moc (mW)
3 porty (od 1 do 2 do 3 do 1) 1064 <2.3 > 20 300
1310/1550 <0,8 > 30 500
4 porty (od 1 do 2 do 3 do 4) 1064 <4.0 > 45 300
1310/1550 <1.1 > 40 300
Stopień KLASA P KLASA A
Budowa Port1 do portu 2, port2 do portu3
Operacja Długość fali (nm) 1310/1550/1585
Standardowa strata wejściowa (23 ° C) 0,4 0,5
Max. Utrata wtrąceniowa (23 ° C) 0,5 0,6
Max. Izolacja (dB) 50
Min. Izolacja (dB) 40
Kierunkowość (dB) 50
PDL (dB) 0,15
PMD (ps) 0,1
RL (dB) 50
Szerokość pasma (nm) +/- 30
Max. Moc robocza (mw) 500/300
Temperatura pracy (° C) 0 ~ 70
Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ 85

Usługa OEM / ODM:
Jeśli chcesz pokazać własne logo marki na towarach, takich jak kabel, torba, etykieta lub gdziekolwiek. To nie jest żaden problem. Nasz serwis OEM i ODM jest zawsze do tego gotowy.

Uszczelka:
Według opakowania eksportowego Stardard.
Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.


Wysyłka :
- Międzynarodowe przesyłki ekspresowe, takie jak UPS, TNT, DHL itp
- Międzynarodowe powietrze: CA, AA, EA itp
- Drogą morską

48-portowy LC OM4 Światłowód do montażu w szafie typu patch Panel Slide Typ 1U Metalic Black

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)