Dom ProduktyFiber Optic Splitter

Rozdzielacz światłowodowy Mini Tube PLC 2 * 8 SC / APC LC / APC 1,0 m 1,5 m 2,0 m długości

Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Chiny KOCENT OPTEC LIMITED Certyfikaty
Kocent Optec Limited to nasz wieloletni partner.

—— Pan Henry Thai

Byłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter.

—— Panie Pablo

Im Online Czat teraz

Rozdzielacz światłowodowy Mini Tube PLC 2 * 8 SC / APC LC / APC 1,0 m 1,5 m 2,0 m długości

Mini Tube PLC Fiber Optic Splitter 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m Length
Mini Tube PLC Fiber Optic Splitter 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m Length Mini Tube PLC Fiber Optic Splitter 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m Length Mini Tube PLC Fiber Optic Splitter 2*8 SC/APC LC/APC 1.0m 1.5m 2.0m Length

Duży Obraz :  Rozdzielacz światłowodowy Mini Tube PLC 2 * 8 SC / APC LC / APC 1,0 m 1,5 m 2,0 m długości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: KCO, Kocent Optec Limited
Orzecznictwo: ISO9001, RoHS
Numer modelu: KCO-Mini-2 * 8-SCA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Karton, drewniana paleta
Czas dostawy: 2 ~ 5 dni
Zasady płatności: Western Union, T / T, L / C
Możliwość Supply: 20 000 zestawów / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Długość: 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m Typ rozdzielacza: 2 * 8 2x8
Podziel się: Wejście 2-drożne i wyjście 8-drożne Złącze: SC / APC, LC / APC
Kabel: 0,9 mm P / N: KCO-Mini-2 * 8-SCA
High Light:

Rozdzielacz optyczny PLC

,

rozdzielacz PLC PLC

Mini Tube 2 * 8 Fibe Optics Splitter światłowodowy PLC SC / APC LC / APC Splitter światłowodowy

Opisy:

- PLC odnosi się do płaskiego obwodu fali świetlnej. Jako urządzenie mikro-optyczne, rozdzielacz PLC wykorzystuje układ optyczny do podziału sygnału wejściowego na różne wyjścia. Na krawędzi mikroukładu znajduje się obwód świetlny w postaci taśmy zamontowany na nośniku i włóknach.

- Rozdzielacz PLC zwykle przyjmuje szkło krzemionkowe jako materiał obwodu fal świetlnych i akceptuje różne rodzaje polerowanych wykończeń.

- Podłoże, falowód i pokrywa to trzy podstawowe warstwy rozdzielacza PLC.

- Dla różnych aplikacji, rozgałęźniki PLC można dalej podzielić na różne typy, w tym gołe rozgałęźniki PLC, bezblokowe rozgałęźniki PLC, rozgałęźniki ABS PLC, rozgałęźniki PLC LGX box, rozgałęźniki mini wtykowe PLC, rozgałęźniki PLC typu taca i rozgałęźniki PLC do montażu w szafie rack 1U .

- Rozdzielacze światłowodowe PLC charakteryzują się jako jednolite rozdzielacze szerokopasmowe mocy charakteryzujące się wyjątkową równomiernością strat wtrąceniowych we wszystkich kanałach, co w rzeczywistości skutkuje praktycznie niezależnością długości fali w całym zakresie transmisji od 1260 do 1650 nm. Sama całkowita wartość strat wtrąceniowych zwykle przekracza wartości teoretyczne tylko o minimum - w zakresie od 0,5 dB (dla rozdzielacza 1x2) do 2,5 dB (dla rozdzielacza 1x128).

- 1 x N Splitter PLC oferuje gwarantowane parametry wydajności i wysoką niezawodność, które przewyższają wymagania Telcordia i są dostosowane do różnych zastosowań i rynków.

- Rozdzielacze 2x N planarnego obwodu fali świetlnej (PLC) oparte są na technologii plazmowego osadzania chemicznego z fazy gazowej (P-CVD) i opatentowanym procesie wytwarzania zapewniającym stabilny charakter optyczny.

- Bezblokowy rozdzielacz ma niewielkie rozmiary, co stanowi pośredni wybór między miniaturyzacją objętości a niezawodną ochroną włókien. Nadaje się do instalacji w projekcie systemu i produkcji.
Aplikacje:
- PON (pasywne sieci światłowodowe)
- FTTH (Fibre To The Home)
- Wdrażanie FTTX
- Dystrybucja sygnału optycznego
- Komunikacja danych
- System Wan, Lan i CATV
- System pomiarowy i system laserowy
- Systemy DWDM i CWDM

Zalety splittera PLC:

- Nadaje się do wielu długości fal roboczych (1260 nm - 1650 nm); nieskrępowany.
- Równe proporcje podziału dla wszystkich gałęzi.
- Kompaktowa konfiguracja; mniejszy rozmiar; mała przestrzeń okupacyjna.
- Dobra stabilność we wszystkich stosunkach.
- Wysoka jakość; niski wskaźnik awaryjności.

Konstrukcja rozdzielacza PLC:

Dane techniczne:

Długość włókna 1 m lub niestandardowa długość
Rodzaj złącza Niestandardowy
Rodzaj światłowodu Włókno Corning SMF-28e, G657A1 lub niestandardowe
Kierunkowość (dB) Min * 55
Strata powrotu (dB) Min * 55 (50)
Obsługa mocy (mW) 300
Długość fali roboczej (nm) 1260 ~ 1650
Temperatura pracy (° C) -40 ~ +85
Temperatura przechowywania (° C) -40 ~ +85
Konfiguracja portu 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Typowe straty wtrąceniowe (dB) 3.6 7.1 10.2 13.5 16.5 20,5
Strata wtrąceniowa (dB) Max 4.0 7.3 10.5 13,7 16,9 21,0
Jednorodność strat (dB) 0,6 0,6 0,8 1.2 1.5 2)
PDL (dB) 0.2 0.2 0.2 0,25 0,3 0,35
Zależna strata długości fali (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
Temp. Zależna strata (-40 ~ 85) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Konfiguracja portu 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Typowe straty wtrąceniowe (dB) 3.8 7.4 10,8 14.2 17 21
Strata wtrąceniowa (dB) Max 4.2 7.8 11.2 14,6 17.5 21,5
Jednorodność strat (dB) 1 1.4 1.5 2) 2.5 2.5
PDL (dB) 0.2 0.2 0,4 0,4 0,4 0,5
Zależna strata długości fali (dB) 0,8 0,8 0,8 0,8 0,8 1
Temp. Zależna strata (-40 ~ + 85 ° C) 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1

Produkty relacji:

Usługa OEM / ODM:
- Jeśli chcesz pokazać własne logo LOGO na towarach takich jak kabel, torba, etykieta lub gdziekolwiek. Nasz serwis OEM i ODM jest zawsze do tego gotowy. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać najlepsze wsparcie.

Uszczelka:
- Według opakowania eksportowego Stardard.
- Karton, drewniane pudełko, drewniana paleta.

Wysyłka :
- Międzynarodowe przesyłki ekspresowe, takie jak UPS, TNT, DHL itp
- Międzynarodowe powietrze: CA, AA, EA itp
- Przez morze
- Standardowy port morski eksportowy: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standardowe lotnisko eksportowe: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Szanghaj

Szczegóły kontaktu
KOCENT OPTEC LIMITED

Osoba kontaktowa: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)