Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optics connectors ] mecz 300 produkty.
Złącze światłowodowe MU APC / Złącza światłowodowe MU UPC
| Typ: | SMA |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Tryb: | Wielomodowy, MM |
Quick Connect Fiber Optic Connectors
| Connector type: | LC/UPC |
|---|---|
| Cable available: | 2x3.0 ftth cable |
| Color: | blue |
Field Installable Fiber Optic Connector
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Ścienna FTTH SC / UPC 4-rdzeniowa światłowodowa skrzynka zaciskowa Rozeta z gniazdem czołowym
| Materiał: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| Nr kat: | KCO-FTB04D-GJ |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Cable Television FC Field Installable Fiber Optic Connector SM 9 / 125 Fibre 0.9 mm Cable
| Typ złącza: | FC/UPC, FC/PC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | 0Kabel 0,9 mm |
| Kolor: | Czarny |
Wstępnie osadzone szybkie złącze światłowodowe Zespół montażowy FC SM G657B3 Czarny
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
Mutil Mode Simplex SC/PC Fiber Connector Push Pull 0.9mm - 3.0mm Diameter
| Typ: | SC/PC |
|---|---|
| Kolor: | beżowy |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Square Metal Bare Fiber Adaptor FC/APC SXSM , Fibre Optic Adapter Quick Interconnect
| Type: | FC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Czerwony Fiber Optic Adapter FC Metallic Big D Hole, testowanie długości fali 1310nm
| typu: | FC Big D Hole |
|---|---|
| Rękawy materiałowe: | Ceramiczny (ZrO2) |
| materiał: | Metaliczny |
D4 fiber optic connectors special optical fiber connector for SM MM patch jumpers making
| Type: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Insertion loss: | 0.2dB |
| Mode: | Multimode, MM, single mode, SM, Mono mode |

