Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optics connectors ] mecz 300 produkty.
Fibre Optic Media Converter Ethernet Copper Data Voice Video Type
| Connector: | FC / UPC |
|---|---|
| Speed: | 10/100M |
| Distance: | 20km |
Rakietka typu 1:64 Włóknooptyczny Splitter PLC 1x64 Corning Włóknooptyczne Pasywne sieci optyczne
| IL: | 160,5 dB |
|---|---|
| Port: | 1 do 64 |
| Złącze: | SC/APC, LC/APC lub dostosowane |
Plastic Optical SC UPC Fiber Connector 0.2dB low insertion loss with ISO9001
| Type: | SC/UPC |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Połącznik LC kablu światłowodowego 0,9 mm Mutilmode / MM Połącznik LC obudowa z ferrulem ceramicznym
| Typ: | LC/PC |
|---|---|
| Tryb: | Tryb wielomodowy, MM, tryb pojedynczy, SM, tryb mono |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Montaż szybkozłącza światłowodowego 0.2dB Telecom FTTH ESC250D APC 3D Pass
| P/N.: | ESC250D/APC |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
SC MM OM3 Światłowód Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m Typ SC
| Złącze: | Sc |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
Plastikowy adapter światłowodowy LC / APC do zastosowań medycznych i wojskowych
| typu: | LC / APC |
|---|---|
| Rękawy materiałowe: | Ceramiczny (ZrO2) |
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
0.10dB Adapter światłowodowy SC / APC do sieci telekomunikacyjnych
| typu: | SC / APC |
|---|---|
| Rękawy materiałowe: | Ceramiczny (ZrO2) |
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |
ST Duplex SM MM Włóknooptyczne sprzęgło ST / UPC z pokrywą pyłową
| Rodzaj: | ST/UPC |
|---|---|
| materiał rękawów: | Ceramika (ZrO2) |
| Materiał: | Plastikowy |
Wielomodowy adapter światłowodowy LC / APC bez standardowej osłony przeciwkurzowej JIS
| typu: | LC / APC |
|---|---|
| Rękawy materiałowe: | Ceramiczny (ZrO2) |
| materiał: | Z tworzyw sztucznych |

