Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optics connectors ] mecz 300 produkty.
Włókno światłowodowe wielomodowe 50/125 Pigtail Złącze LC Simplex Pigtail
| Średnica kabla: | 0,9 mm |
|---|---|
| Złącze: | Wielomodowy LC |
| Tryb światłowodowy: | Wielomodowy 62,5/125 |
Przenośna szpula z kablem światłowodowym 100m z TPU 7,0mm i 2 rdzeniami 4 włóknami do operacji terenowych
| Złącze 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Złącze 2: | FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
FTTA MPO MTP Wodotwórcze światłowodowe w drzwiach zewnętrznych MPO do SC
| Złącze 1: | MPO MTP |
|---|---|
| Złącze 2: | FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Rdzeń: | 4 6 8 12 16 24 rdzenie |
Kabel krosowy światłowodowy FTTH SC/APC-SC/APC jednomodowy simplex czarny kolor LSZH
| Złącze: | SC/APC |
|---|---|
| Tryb: | Pojedynczy tryb |
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno |
SC/UPC 12 fibers fanout fiber optic pigtail single mode mono mode optical pigtail 2.5m
| Złącze: | SC/UPC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | PCV, LSZH, ... |
FC APC Mono Mode Fiber Optic Pigtail Cables 0.9mm 1.5m LSZH Cover
| Złącze: | Tryb pojedynczy FC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | simplex lub 1 włókno (12 kolorów) |
| Okładka: | LSZH |
Odporny na promieniowanie UV, pancerny światłowodowy przewód krosowy TPU z 2 rdzeniami, 4 rdzeniami, 6 rdzeniami do operacji terenowych FTTA
| Złącze 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Złącze 2: | FC, LC, SC, ST, E2000, ... |
| Rdzeń: | 2 rdzenie |
Odporne na gryzonie kable krosowe światłowodowe E2000 do SC simplex, pancerne, kable krosowe światłowodowe
| Złącze 1: | E2000 |
|---|---|
| Złącze 2: | Sc |
| Rdzeń: | Simplex |
12 włókien MM LC Pigtail Fiber Optic, Optical Fiber Pigtail Multimode Local Area Network
| Złącze: | LC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | LSZH, ... |
Przewód optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny optyczny
| Strata zwrotu: | 55 dB |
|---|---|
| Złącze 1: | St |
| Średnica kabla: | 3 mm, 2 mm |

