Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optics connectors ] mecz 300 produkty.
Single Mode Fiber Optic Connectors / Fiber Optic SC Connector Pre Assemly
| Typ: | Sc |
|---|---|
| Kolor: | Zielony, niebieski, beżowy |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Dual LC Connector Fiber Optic Pull Proof , Plastic Optical Fiber Connectors
| Type: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Mode: | Multimode, MM, single mode, SM, Mono mode |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Kabel krosowy światłowodowy Złącze typu LC / APC SM Zestaw obudowy
| Typ: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Tryb: | Tryb wielomodowy, MM, tryb pojedynczy, SM, tryb mono |
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
Zespół złącza światłowodowego FC Długość fali 1260 ~ 1650 nm dla kabla FTTH Drop
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
FTTH CATV ST / APC Type Fiber Optic Connector Twist Lock With 2.5 MM Ferrule
| Typ: | ST/APC |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| siła ciągnięcia: | 98N |
Zestaw obudowy złączy światłowodowych SM SC / APC Simplex 0,2dB o niskiej stracie wtrąceniowej z RoHS
| Typ: | SC/APC |
|---|---|
| Kolor: | zielony |
| siła ciągnięcia: | 98N |
Złącza światłowodowe DIN z ferrulem ceramicznym do DIN patch cord DIN pigtail
| Rodzaj: | DIN/UPC |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Metalowy adapter światłowodowy, złącze światłowodowe SMA Multimode Simplex
| typu: | SMA |
|---|---|
| materiał: | Metalu |
| Chanel way: | Simplex, 1 sposób |

