Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optics connectors ] mecz 300 produkty.
Dual Chanel Duplex Fiber Optic Connector Adapters LC/APC LC/UPC LC/PC Type
| Type: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Color: | Blue, green, metallic, beige, OM3 |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
Zestaw obudowy łącznika dupleks SC / kabli światłowodowych niezmontowanych łączników
| Typ: | SC/APC, SC/UPC, SC/PC |
|---|---|
| Kolor: | niebieski, zielony, beżowy |
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
Un-assebly ST Optical Fiber Connectors 98N Pull Strength Mono Mode 0.9 3.0 mm
| Typ: | ST/UPC |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
OM3 LC LC Duplex Armoured Fiber Optic Patch Cord / Armoured Fiber Optic Cable
| Złącze 1: | LC |
|---|---|
| Złącze 2: | LC |
| Rdzeń: | dupleks, 2 rdzenie |
Obudowa łącznika światłowodowego LC/UPC Single Mode Simplex For 2.0 3.0 Fiber Patch Cables
| Typ: | LC/APC, LC/UPC, LC/PC |
|---|---|
| Tryb: | Tryb wielomodowy, MM, tryb pojedynczy, SM, tryb mono |
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
Fan Out LC OM3 Fibre Optic Cable Pigtail 3m LSZH Multi Fibers 12 Cores
| Złącze: | Wielomodowy LC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 włókien |
| Okładka: | LSZH, ... |
LC APC Włókno optyczne Single Pigtail Włókno optyczne / Fanout LC Fiber Optic Connectors
| Złącze: | LC/APC |
|---|---|
| Rdzeń: | 12 rdzeni |
| Okładka: | LSZH, ... |
Tłumik światłowodowy ST UPC, Tłumik światłowodowy męski na żeński 3dB 5dB 7dB 10dB
| Typ złącza: | ST/UPC |
|---|---|
| Zakres tłumika: | 1dB~30dB |
| Typ tłumika: | Typ mocowania, typ adaptera, typ męski na żeński |
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |

