Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre optics connectors ] mecz 300 produkty.
UPC APC PC Fiber Optic Polishing Equipment , Fibre Optic Grinding Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
Square Pressure UPC APC PC Fiber Optic Grinding Equipment , Fibre Optic Polishing Machine
| Ferrule: | UPC, APC, PC |
|---|---|
| Connector: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, etc |
| Connector no.: | 8~24 connectors |
Green Optics Fiber Fast Connector Single Mode SC / APC Type Easy Assembling
| Connector type: | SC/APC |
|---|---|
| Cable available: | 0.9mm indoor cable |
| Color: | green |
Szybkozłącze światłowodowe RoHS FC APC, szybkozłącze SM G765D G657A G657B
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
Szybkozłącze światłowodowe jednomodowe FTTA FTTB FTTO Czarny do kabla opadowego FTTH
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
SM Monomode Światłowodowe szybkie złącze FC UPC APC FTTH Szybka aprobata RoHS
| Rodzaj złącza: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Dostępny kabel: | Kabel 2x3,0 stopy, kabel 0,9 mm, 3,0 mm |
| Kolor: | Czarny |
16.2dB Insertion Loss Fibre Optic Splitter Gigabit Passive Optical Network ABS 1 x 8
| Typ: | 1x8 |
|---|---|
| Złącze: | SC/UPC, LC/UPC lub dostosowane |
| Błonnik: | 50/125 um lub 62,5/125 um SMF-28e lub wyznaczony przez klienta |
DIN Fibre Optic Coupler Fibre Adapter DIN/APC Sigle Mode For Patch Cables
| Type: | DIN, DIN/APC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Sleeves material: | Ceramic (ZrO2) |
Kabel krosowy światłowodowy FC/UPC z włóknem OM4 Multimode 50/125 do zastosowań Ethernet 10G
| Złącze: | FC/PC |
|---|---|
| Tryb: | Tryb Muti OM4 |
| Okładka: | PVC, LSZH |
Fibre Optic Termination Box Fiber Optic Termination Panel for SC LC Adapters ITB 12 cores
| Tworzywo: | stal, metal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |

