Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre termination box ] mecz 220 produkty.
Wewnętrzna puszka FTTH FTTB światłowodowa 4 porty kablowe Taśma stalowa materiał KCO-ODB-48A
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
KCO-ODB-72A 72 Port światłowodowy Terminal Box 96 Światłowód do montażu na ścianie typu metalicznego
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
2-rdzeniowa 1-portowa skrzynka zakończeniowa światłowodowa LC Quad Port do zastosowań FTTH i FTTB
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
Wewnętrzna, ścienna skrzynka abonencka do zakończeń światłowodowych z 1 portem SC Simplex i LC Duplex dla rozwiązań FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
48 portów pojemność skrzynki końcowej światłowodowej z materiałem SMC ABS do montażu ściennego na zewnątrz IP65
| Tworzywo: | SMC, ABS/ABS + PC są opcjonalne |
|---|---|
| P/N.: | KCO-SMC-32G |
| Kolor: | biały, szary |
16 portów FTTH Drop Cable Port Fiber Access Terminal Box z pojemnością 16 włókien i materiałem ABS+PC
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
2 Pojemność włókien Fiber Optic Termination Box z utratą wstawienia 0,15 dB i utratą zwrotu 55 dB dla aplikacji FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
Pudełko końcowe światłowodowe, szafa końcowa wewnętrzna z pojemnością 2 włókien, utrata wstawienia 0,15 dB i utrata powrotu 55 dB
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
16 portów pojemność IP55 Wewnętrzne skrzynki końcowe światłowodowe o wymiarach 220x140x55mm dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-0116S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
Wielooperatorskie skrzynki terminale światłowodowe FTTH w pomieszczeniu wewnętrznym 48 portów SC Simplex z 6 taczkami i wymiarami 450x180x150mm
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-48HW |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |

