Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre termination box ] mecz 220 produkty.
KCO-WTB-24A Wall mountable optical termination box 24 ports With SC/APC Pigtail
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
16 rdzeń do montażu na światłowód Box / Fiber Optic Box
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Wnętrza ścienne Mini Size Terminal Fiber Optic Box z konstrukcją taśmy stalowej dla projektów FTTH
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 1 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4 |
8 Pułapka do zamontowania na ścianie, skrzynka końcowa z włókna optycznego, z ochroną IP55 i metalowym czarnym wykończeniem
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4 |
8 rdzenia skrzynki końcowej światłowodowej FTB z adapterem SC/APC Duplex dla zastosowań FTTH
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 1 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Zewnętrzna skrzynka abonencka światłowodowa IP65 z 48 portami i rozdzielaczem 1*32 2*32 do montażu na ścianie lub słupie
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC, SMC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODP-32G |
| Kolor: | biały, szary |
KCO-FTB-02N 2 Port 2 Core Fiber Optic Termination Box FTTH Indoor Face Plate Socket IP55 Określony dla SC/UPC SC/APC
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-02N |
| Kolor: | biały, szary |
2 włókna IP-45 Wewnętrzne skrzynki terminali światłowodowych FTB do zastosowań FTTH
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata powrotu: | 55 dB |
16 rdzeni Skrzynka końcowa światłowodowa z ochroną IP55 i 1x16 PLC Splitter do montażu ścian wewnętrznych
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-0116S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
48 Port Indoor IP55 Waterproof Fiber Optic Terminal Box dla sieci FTTH
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-48HW |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |

