Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre termination box ] mecz 220 produkty.
Waterproof Fiber Optic Terminal Box 12 Fo ODF Closures for FTTB Cables
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
24 Cores ODF Optical Fiber Termination Box / Distribution Box Rubber Strip
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
48 Cores LC Duplex 1U Drawer Network Termination Box , Rack Mountable Fibre Termination Panel
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
|---|---|
| Strata zwrotu: | 55 dB |
| Złącze: | LC Duplex |
KCO-DINRAIL-SC-OM3-12 Din Rail Fibre Optical Splice Terminal Box For Multimode OM3 SC Adapter
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Porty adapterów: | 12 portu |
KCO-ODP-16B Rozdzielnica światłowodowa Rozdzielczość Skrzynka przyłączeniowa Odporność na upadek
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 rdzeni Ftth zakończenie skrzynki / światłowód Box zakończenia 16 porty kablowe
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 włókien Mini Splitter Terminal Fiber Optic Box z materiałem ABS + PC do ochrony zewnętrznej IP65
| Numer części: | KCO-0416B |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
16 rdzeni IP65 wodoodporny skrzynia końcowa światłowodowa z mechaniczną strukturą uszczelniającą dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-NAP-0216S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
FTTH IP65 Zewnętrzne 24-rdzeniowe skrzynki końcowe z włóknem optycznym z rozdzielcą bezblokowym i pojemnością 24 portów
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODB-0424X |
| Kolor: | Szary, biały / czarny / dostosowany |
Indoor Rack Mountable Fiber Optic Terminal Box For FTTH GPON EPON
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Porty adapterów: | 12 portu |

