Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre termination box ] mecz 220 produkty.
16 portów Fiber Optic Termination Box z pojemnością 1x16 PLC Splitter i Huawei Mini SC Connector dla sieci FTTx
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-NAP-0216S |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
24 Port Fiber Optic Terminal Box z materiałem ABS+PC do ścian lub słupów
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-ODB-0424X |
| Kolor: | Szary, biały / czarny / dostosowany |
55 DB Return Loss Fibre Optic Box / Network Termination Box ABS i PC
| materiał: | ABS + PC |
|---|---|
| Utrata wstawki: | 0,15 dB |
| Utrata powrotu: | 55 dB |
FDB optyczny terminal światłowodowy do montażu ściennego Box FTTH FTTB KCO-ODB-48A 48 rdzeń
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
Zewnętrzne metalowe puszki światłowodowe do montażu naściennego 72/96 Rdzenie
| materiał: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| Rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
16-rdzeniowa światłowodowa skrzynka zaciskowa do montażu na ścianie dla FTTH FTTA
| Materiał: | ABS+PC |
|---|---|
| Numer części: | KCO-FDB-0216H-YP |
| Aplikacja: | FTTH, FTTA |
4 porty, skrzynia końcowa z włóknem optycznym w pomieszczeniach z materiałem ABS+PC i adapterami SC/FC/ST/E2000/LC 210x110x30mm
| Tworzywo: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N.: | KCO-FTB-04W |
| Kolor: | biały, szary |
Fiber Optic Terminal Box Fiber Termination Patch Panel Rack Mounted 1U
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
KCO-FTB16D Skrzynka końcowa światłowodowa na ścianie 16 portów dla FTTH z adapterem SC/APC i ogonem
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 |
KCO-DIN-SC-SM-06 Włókno optyczne Din Rail Terminal Box Single Mode SC 6 portów FTTH GPON
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 2 porty kablowe |
| Porty adapterów: | 6 portu |

