Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre termination box ] mecz 220 produkty.
GPON Fiber Optic Terminal Box , 1*8 Splitter Box 8 Ports Water - proofing
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Zewnętrzna skrzynka zaciskowa splittera światłowodowego odporna na promieniowanie UV 1*32 Splitter Box z SC/APC FTTH 24 porty
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 60db |
2 Doors KCO-WTB-24A Wall Mount Fiber Optic Terminal Box 12 24 36 48 ports
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8 |
Montaż ścienny Rozdzielnica światłowodowa Skrzynka wewnętrzna FTTH FTTB 24port Podwójne drzwi
| Tworzywo: | Taśma stalowa |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24 |
2port FDB Zewnętrzna skrzynka światłowodowa FTTH IP67 Wodoodporna skrzynka rozgałęźna 1x2
| Tworzywo: | ABS, PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Zewnętrzna skrzynka światłowodowa UV Protection and Anti-Aging Material
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
24 Fiber Precise Design Fiber Optic Terminal Box Łatwe utrzymanie i rozszerzenie pojemności
| Numer części: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
ONU Optical Fiber Distribution Box / Optical Termination Box 24 Core
| Numer części: | KCO-FDP-24M |
|---|---|
| Tworzywo: | ABS+PC |
| Kolor: | Biały / czarny / dostosowany |
KCO-FDP-16M Złącze światłowodowe Złącze rozgałęźne Rozdzielacz 16 portowy 1X16 LGX
| Numer części: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| materiał: | ABS + PC |
| Kolor: | Biały / Czarny / Dostosowany |
Zewnętrzny terminal światłowodowy 16 portów 96 rdzeni KCO-FDP-16M 1X16 Rozdzielacz LGX
| Numer części: | KCO-FDP-16M |
|---|---|
| materiał: | ABS + PC |
| Kolor: | Biały / Czarny / Dostosowany |

