Wszystkie produkty
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Multiplekser z podziałem długości fali
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Pan Henry ThaiKocent Optec Limited jest naszym wieloletnim partnerem. W ciągu ponad 10 lat współpracy wspólnie wygraliśmy wiele projektów. Jakość ich szybkozłączy i kabli światłowodowych FTTH jest najlepsza. Ich produkty są teraz obecne w całym moim kraju. -
Panie PabloByłem zaskoczony, kiedy złożyłem pierwsze zamówienie w Kocent Optec Limited w 2014 roku. Jeden pojemnik 40GP kabla GYXTW i jeden pojemnik 20GP na szybkie złącze, patchcord i adapter. -
Pan Thang NguyenKocent Optec Limited jest jednym z naszych długoterminowych partnerów.Ogród splice i akcesoria światłowodowe jakość jest bardzo ładnaDzięki ich wsparciu, wygrywamy wiele projektów telekomunikacyjnych.
słowa kluczowe [ fibre termination box ] mecz 220 produkty.
Rotary FTTB Fiber Optic Terminal Box ODF Fiber Optic Rack Mount Patch Panels
| Złącze: | SC, FC, ST, LC, E2000 itp |
|---|---|
| Aplikacja: | Przełącznica światłowodowa 19' |
| Pojemność: | 48 włókien |
Skrzynka abonencka światłowodowa obsługuje wejścia kabli światłowodowych w wielu kierunkach, co pozwala na dostosowanie do różnych scenariuszy instalacji
| Tworzywo: | ABS i PC |
|---|---|
| Strata wtrąceniowa: | 0,2dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
Drawer Fiber Optic Terminal Box Rack Mountable Patch Panel With FC adapter
| Tworzywo: | Stal |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
19'' Fiber Optic Terminal Box / Fiber Optic Patch Panel 24 Cores With SC Pigtail
| Insertion loss: | 0.15dB |
|---|---|
| Return loss: | 55dB |
| Connector: | SC simplex |
Custom 12 Cores 1x8 Splitter Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-12D
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0.15 dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 / 24 Cores FTTH FTTB Distribution Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
16 Ports Outside Water Proof FTTH FTTB Fiber Optic Terminal Box KCO-FDB-16S
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Utrata wtrąceniowa: | 0,10dB |
| Strata zwrotu: | 55 dB |
12 Cores 4 Ports Fiber Optic Terminal Box Full Loaded Pole Mount KCO - FXX -12
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x14 |
1*16 Fiber Optic Terminal Box , 4 Ports SMC Fiber Optic Distribution Unit KCO - SMC - 016
| Tworzywo: | ABS+PC |
|---|---|
| Port kablowy: | 4 porty kablowe |
| rozłupnik: | 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16 |

